Ludzie na całym świecie szukają powodu, dla którego część Polaków modli się o „holokaust muzułmanów”. Granie emocjami jest ostrą bronią, a w tak niebezpiecznym świecie, w jakim żyjemy, często prowadzi do tragedii.

Po tym, jak Marsz Niepodległości w Warszawie wywołał serię burz w kraju i na świecie, katarska Al Jazeera opublikowała artykuł, w którym szuka przyczyn niechęci Polaków wobec wyznawców Allaha.

Shafik Mandhai, dziennikarz Al Jazeery, w swoim tekście zastanawia się nad konkretnymi przyczynami wrogości wobec muzułmanów. Powodem do takich rozważań był baner przyniesiony na Marsz Niepodległości, który przedstawiał polskiego patriotę broniącego europejską twierdzę przed uchodźcą ulokowanym w islamskim koniu trojańskim.

W dalszej części dziennikarz posuwa się o wiele dalej i pyta Polaków, jak usprawiedliwią wezwanie niektórych przedstawicieli skrajnej prawicy do „muzułmańskiego holocaustu”.

To, że niepochlebnie o Polsce piszą muzułmańskie media, może oznaczać, że nasz kraj znajdzie się w orbicie zainteresowań islamskich terrorystów. Wiadomo, im ciszej o nas, tym bezpieczniej.

 

Źródło: opinie.wp.pl

20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła

Czy za chwilę nadejdzie KONIEC ŚWIATA? Oto znaki!

...

Zobacz również