Śmierć w serialu TVP. Koniec gwiazdy, fani załamani

Śmierć w serialu TVP. Koniec gwiazdy, fani załamani

Seriale, szczególnie tasiemcowe telenowele, stawiają przed aktorami i scenarzystami spore wyzwania. Aktorzy muszą uczestniczyć w wieloletnich produkcjach, zaś scenarzyści muszą ratować sytuację, kiedy aktorzy nagle zrezygnują. Taka sytuacja spotkała twórców jednego z popularnych seriali TVP.

Śmierć lub wyjazd za granicę postaci serialowych zdarza się najczęściej wtedy, kiedy aktor zdecyduje się na rezygnację w dalszej produkcji. Niekiedy, jak w przypadku Agnieszki Kotulanki, to producenci muszą zrezygnować z aktora. W przypadku Mikołaja Krawczyka mamy jednak do czynienia z tą pierwszą opcją.

"Barwy szczęścia": śmierć postaci i co dalej?

Mikołaj Krawczyk w serialu "Barwy szczęścia" grał postać Oliwiera Jakubczyka. W produkcji występuje już od 2015 roku. Niedawno jednak opuścił serial. Jego postać została uśmiercona, co zostało podyktowane jego nagłą decyzją o opuszczeniu planu. Krawczyk niespodziewanie przyszedł do scenarzystów i poinformował ich, że musi zrezygnować z występów w "Barwach szczęścia". Ci zaś stanęli przed dylematem, jak postąpić z jego postacią. Gdyby była szansa, żeby aktor kiedyś powrócił, zapewne jego postać zostałaby wysłana za granicę. Zdecydowano się jednak na jej uśmiercenie. - Następnego dnia usiedli i napisali scenę jego śmierci - powiedziała o scenarzystach osoba zbliżona do produkcji.

Dlaczego Krawczyk zrezygnował?

Aktor nie wyjaśnił przyczyn swojej rezygnacji publicznie. Tych doszukują się jednak media. O odejściu Krawczyka w środowisku krążą pogłoski, zgodnie z którymi jego decyzja wynikała ze zbyt dużej ilości pracy. Odgrywający rolę Oliwiera w "Barwach szczęścia" aktor równocześnie pracuje przy takich produkcjach, jak: "Pensjonat nad rozlewiskiem" i "Przyjaciółki". Ponadto gra w sztukach teatralnych: "Sex, miłość i podatki", "Pierwsza randka" i "Pikantni". Media plotkarskie rozważają także, czy powodem rezygnacji z występów w serialu nie jest partnerka Krawczyka, Sylwia Juszczak. Aktor ma dla niej podobno mało czasu, toteż chce zrezygnować z jednej produkcji, by móc bardziej poświęcić się swojemu związkowi. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Koniec hitowego serialu TVN. Fani będą wściekli
  2. Nie żyje gwiazda serialu Polsatu. Lekarze nie chcieli jej pomóc
  3. Nowy romans gwiazd "M jak Miłość"! Uprawiają seks też POZA SERIALEM
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News