Na jednym z komisariatów policji w Środzie Wielkopolskiej doszło do niespodziewanej tragedii. Ciało 27-letniego Łukasza Ś., który odbywał w budynku prace publiczne, odnalazł pracownik cywilny placówki.

Młody mężczyzna osadzony był w areszcie śledczym w Środzie Wielkopolskiej. Na tamtejszym komisariacie wykonywał także prace publiczne. We wtorek 4 lipca 27-latek powiesił się niestety w pomieszczeniu socjalnym, gdzie odnalazł go jeden z pracowników cywilnych.

Kiedy osoby znajdujące się na komisariacie zrozumiały, że z Łukaszem Ś. mogło stać się coś niedobrego, od razu wezwano na miejsce karetkę pogotowia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jednak, że mężczyzna nie przeżył próby samobójczej. Na razie nie ujawniono śladów, które mogłyby wskazywać na fakt, iż w zajściu brały udział osoby trzecie.

Rozwiązaniem sprawy zajmie się teraz poznańska prokuratura. Policjanci pracujący na komisariacie, na którego terenie doszło do śmierci 27-latka oraz osoby współosadzone złożyły już swoje zeznania. Nikt nie zna jednak na razie konkretnego powodu odebrania sobie życia przez Łukasza Ś., a przynajmniej nie został on jeszcze zdradzony krajowym mediom.

...

Zobacz również