29242887_1864556256887743_1333576709_o
fot. youtube
Malwina Kossela - 26 Grudnia 2018

Smutne. Syn Magika komentuje śmierć ojca

To była jedna z chwil, które na zawsze zmieniły polską scenę muzyczną. Przez te wszystkie lata, którego minęły od pamiętnego dnia, wielu fanów zastanawiało się, dlaczego Magik zdecydował się zakończyć swoje życie. Nowe światło na samobójstwo znanego rapera rzucił jego syn, który postanowił wyjaśnić, dlaczego jego ojciec zdecydował się na tak dramatyczny krok.

Magik zdecydował się zakończyć życie na tym świecie dokładnie osiemnaście lat temu. Lider Paktofoniki i członek innego kultowego zespołu Kaliber 44 zmarł tragicznie w wieku zaledwie 22 lat. W 40. rocznicę urodzin rapera, jego syn postanowił skomentować powód jego samobójczej decyzji. Filip Łuszcz pojawił się w materiale dokumentalnym stworzonym przez znanego youtubera, Ajgora Ignacego, gdzie opowiedział o tym, co jego zdaniem doprowadziło do śmierci ojca.

Dlaczego Magik postanowił się zabić?

Magik popełnił samobójstwo 26 grudnia 2000 roku. Wyskoczył z okna swojego mieszkania w Katowicach. Mimo młodego wieku osiągnął tak dużo, że momentalnie stał się legendą. Wszystkich jednak zastanawiało, co właściwie pchnęło go do samobójstwa. Sprawę postanowił skomentować właśnie jego syn. - Ci ludzie rapowali wtedy o tym, czym żyli. A dla tych ludzi nie było to wówczas zbyt kolorowe życie, dlatego niektórzy sceptycznie podchodzą do tej muzyki po latach. Ja nie. Mam do tego bardzo duży dystans, gdyż bardzo dużo mroku też w mojej muzyce się pojawia – powiedział w rozmowie z youtuberem Filip Łuszcz, komentując twórczość ojca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Syn Magika stwierdził, że w wiele osób doszukuje się aż za dużo sensacji w śmierci jego ojca. Nie ważne, co stało się przed śmiercią, gdyż i tak nikt nie będzie wstanie przywrócić go do z powrotem do życia. - Był artystą, ludzie rozkminiają, dlaczego się zabił i jak. Ale czy to jest ważne? Ważne, że był kimś, robił coś, a teraz go nie ma. Temat zamknięty, po co o tym gadać. Ludzie szukają sensacji – tak skomentował powód śmierci swojego ojca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest mąż Uli Chincz? Tajemnica gwiazdy TVN wyszła na jaw
  2. Wzruszające zdjęcie Lewandowskich na śniegu! Internauci nie mogli powstrzymać złośliwości
  3. Mroczna stylizacja córki Kaczyńskiej to przeszłość! W świątecznej odmianie jest nie do poznania
  4. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani są zachwyceni!
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Źródło: natemat.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News