Bardzo dziwne zjawiska w noc śmierci Kory. Jak to wyjaśnić?

Bardzo dziwne zjawiska w noc śmierci Kory. Jak to wyjaśnić? Źródło: fot. YouTube

Kora odeszła od nas 28 lipca tuż po tym, jak w nocy mogliśmy obserwować całkowite zaćmienie księżyca. Jak się jednak okazuje, to nie jedyne nadzwyczajne wydarzenie, które miało miejsce. Na pogrzebie dowiedzieliśmy się o kolejnych dziwnych zjawiskach, które ciężko wyjaśnić.

Na pogrzebie usłyszeliśmy mnóstwo wzruszających przemówień i wspomnień związanych z artystką. Kora była bliska wielu osobom - jej muzyka poruszała serca dogłębnie, a każdy tekst niósł ze sobą niezwykłe przesłanie. - Cieszmy się, że z nami była, i że z nami jest. Bo boginie nie umierają - mówiła w trakcie pogrzebu Magdalena Środa. Prawdziwą rewolucję zrobiły słowa drugiego męża Kory, Kamila Sipowicza. Okazało się, że wiele osób doświadczyło w noc śmierci artystki dziwnych, nadnaturalnych zjawisk. Nikt nie potrafił tego wyjaśnić.

Kora na zawsze pozostanie w naszej pamięci

- Trójka ludzi już mi powiedziała, że o godz. 5.28 mieli silne przeżycia. I to naprawdę tacy ludzie... każdy z innej bajki. A jeden to już skrajny ateista i racjonalista. Zaczynam się zastanawiać, wierzyć w dziwne rzeczy - przyznał mąż Kory. Nie on jedyny dowiedział się o nadzwyczajnym zjawisku. Podobne doniesienia potwierdza opiekunka medyczna piosenkarki, Magdalena Klorek. Kobieta osobiście doznała nadzwyczajnych zdarzeń tej nocy. - Kiedy zmarła, położyłam się chyba około północy i obudziłam się o godz. 3.33. Trzy trójki, a więc dziewiątka, a dziewiątka to koniec, zwieńczenie. A wiesz, dlaczego się obudziłam? Ponieważ przyśniło mi się, że Kora chodzi po domu i mówi: „Jestem wolna, jestem szczęśliwa” - wyznała Magdalena Korek. Jej słowa z pewnością przynoszą otuchę tym, którzy po śmierci artystki znajdują się w głębokiej żałobie. Kora aż do chwili śmierci była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Internauci nie mieli litości dla Dody. Ogromna burza po kontrowersyjnym zdjęciu
  2. To wydawało się niemożliwe. Żona Wiśniewskiego podjęła ostateczną decyzję
  3. Potężny lincz na żonę Szczęsnego. Twarz swojego dziecka zakryła naklejką
  4. Polska! Odebrane szczeniaki gniły żywcem. Reakcja właściciela cię rozwścieczy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News