Śmierć kliniczna oczami pastora.
Unsplash Debby Hudson
Jakub Kossakowski - 23 Maja 2020

Pastor był martwy przez 90 minut. Nagle otworzył oczy i przekazał powalającą wiadomość

Dla wielu ludzi śmierć kliniczna jest tajemniczym zjawiskiem. Często mogliśmy zetknąć się z opowieściami o tym, co widziały osoby, które ją przeszły. Pewien pastor miał podobne doświadczenie. Był uznany za martwego. Po pewnym czasie wrócił do żywych i podzielił się swoimi doświadczeniami.

Śmierć kliniczna jest niezwykle nurtującym zagadnieniem. Niektórzy dopatrują się w niej częściowego przejścia na tak zwaną "drugą stronę". Relacja poszczególnych osób różnią się od siebie. To, co powiedział pastor, może zaskoczyć wiele osób.

Szczeniaki są niezwykle urocze.Kupili szczeniaka w sieci. Kilka dni później na jaw wyszła porażająca prawda, rodzina musiała podjąć trudną decyzjęCzytaj dalej

Tajemnicza śmierć kliniczna

Nie da się ukryć, że śmierć jest jedną z tych rzeczy, której nie uniknie żaden człowiek. To właśnie poczucie nieuniknionego kresu sprawiło, że najróżniejsze religie zaczęły próbują przedstawiać nam świat, który czeka nas po opuszczeniu ziemskiego padołu. Czasami bywa też tak, że niektórzy doświadczają zjawiska, jakim jest śmierć kliniczna. Twierdza oni, że widzieli na własne oczy, jak wygląda życie pozagrobowe. Ostatnio wspominaliśmy o kobiecie, która tego doświadczyła. Nie inaczej było w przypadku pastora, który wcześniej mierzył się z okropnymi przeciwnościami losu.

Pastor, który przeżył śmierć kliniczną, doznał podczas wypadku sporego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna nie mógł samodzielnie chodzić i musiał przyzwyczaić się do życia na wózku inwalidzkim. To zdarzenie sprawiło, że zaczął on tracić swoją wiarę, a jego myśli w niebezpieczny sposób zaczęły obracać się wokół samobójstwa. Minęło kilka miesięcy od wypadku i stan zdrowia pastora znacznie się pogorszył.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Test osobowościCo jako pierwsze zobaczyłeś na obrazku? Odpowiedź zdradza więcej szczegółów o osobowości niż się wydajeCzytaj dalej

Śmierć kliniczna oczami pastora

Problemy zdrowotne, których pastor nabawił się po wypadku sprawiły, że spotkał się on twarzą w twarz ze śmiercią. Jak podaje portal Dla Ciekawskich Mężczyzna zmarł i pozostawał w tym stanie przez 90 minut. Po tym czasie pastor nagle wrócił do żywych i podzielił się ze wszystkimi swoimi doświadczeniami. Jakie wizje przyniosła mu śmierć kliniczna?

Pastor twierdził, że na początku zobaczył światło i trafił do miejsca, w którym otaczali go jego nieżyjący już bliscy. W tle słyszał łagodną muzykę i czuł zapach, który nie przypominał niczego innego. Pastor ujrzał również ogromne wrota. Później ocknął się w szpitalnym łóżku.

Dzisiaj grzeje:

1. Szczyt epidemii już za nami? Jest oficjalne stanowisko ministra zdrowia
2. Borys Szyc dostaje porażające wiadomości. Ludzie grożą mu śmiercią, wszystko po filmie TVP

Warto zauważyć, że podczas umierania nasz mózg otrzymuje ogromny zastrzyk hormonów, które mogą powodować najróżniejsze wizje. W związku z tym pastor, którego spotkała śmierć kliniczna, mógł w trakcie takiej aktywności mózgu zobaczyć to, co było bliskie jego sercu, a bez wątpienia można za takie coś uznać chrześcijańską koncepcję nieba. Na uwagę zasługuje również fakt, że już po 4-5 minutach od śmierci zaczynają obumierać komórki mózgowe. Co dodatkowo podaje w wątpliwość świadectwo pastora, który zakłada, że nie żył przez 90 minut.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Traktowanie polskich pacjentów z podejrzeniem koronawirusa. Niewyobrażalne nagranie, włos się jeży na głowie
  2. Radosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Byłego męża broni Doda. Wyznała jednak jego sekret
  3. Fatalna, podwójna kompromitacja gwiazdy disco polo w toalecie. Wszystko się nagrało
  4. Katarzyna Dowbor pokazała 21-letnią córkę. Wyglądają jak 2 krople wody
  5. Jajka po napoleońsku podbijają serca polskich rodzin. Genialny pomysł na tanie i szybkie śniadanie, palce lizać
  6. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać

Horoskop miłosnyZnaki zodiaku, które łączy miłość jak z bajki. Zwłaszcza jedna para ma przed sobą świetlaną przyszłośćCzytaj dalej

Źródło: Dla Ciekawskich

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News