Śmiejecie się z Polaków w "Milionerach"? Francuzi GŁUPOTĄ przebili wszystko

Śmiejecie się z Polaków w "Milionerach"? Francuzi GŁUPOTĄ przebili wszystko

Takiej głupoty na pewno dawno nie widzieliście. Kto by pomyślał, że można strzelić taką gafę i to jeszcze w telewizji. Francuzi nie popisali się mądością.

W ostatnim czasie bardzo popularne są teleturnieje telewizyjne. Ludzie uwielbiają je oglądać nie tylko dlatego, że można się czegoś ciekawego z nich dowiedzieć, ale również dlatego, że bardzo często ludzie popełniają bardzo zabawne, ale i kuriozalne błędy. Tak było i tym razem we francuskiej wersji "Milionerów". Mężczyzna dostał pytanie o to, czy wokół Ziemi orbituje Księżyc, Mars, Wenus czy Słońce. Oczywiście jest to banalnie proste pytanie, na które odpowiedzą nawet dzieci w szkole podstawowej. Prawidłowa odpowiedź to Księżyc, który jest naszym naturalnym satelitą i krąży wokół ziemi. Francuz nie był jednak taki pewien tej odpowiedzi. W akcie desperacji wziął koło ratunkowe, jakie jest możliwe w tym programie. Poprosił publiczność o pomoc z tym pytaniem. Zazwyczaj publika wskazuje dobrą odpowiedź i jest to chyba jedna z najlepszych opcji, jeżeli nie znamy odpowiedzi. Tym razem mężczyzna nie mógł liczyć na ich pomoc.

Publika nie lepsza

Publiczność wykazała się podobnym brakiem wiedzy co on i większość wybrała zła odpowiedź. Aż 56 proc. wskazało odpowiedź B, czyli że to Słońce krąży dookoła ziemi. Mężczyzna oczywiście posłuchał się ich i wybrał złą opcję. Teleturniej przegrał, chociaż odszedł z niego mając 1500 euro, ale niesmak pozostał i na długo internauci zapamiętają tę wpadkę.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News