Gdzie oglądać Smętarz dla zwierzaków? Kiedy będzie dostępny online?

Gdzie oglądać Smętarz dla zwierzaków? Kiedy będzie dostępny online? Źródło: Youtube/Zwiastun Zwiastun

Smętarz dla zwierzaków online czy oglądać w kinie? Płacić za bilet czy lepiej poczekać, aż film pojawi się w internecie? Zdradzamy, gdzie można obejrzeć nową ekranizację powieści Stephena Kinga!

Smętarz dla zwierzaków online

Smętarz dla zwierzaków online to ostatnio jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł. Powieść Stephena Kinga doczekała się kolejnej ekranizacji. Czym różni się od filmu z 1989 roku? Przedstawiamy najważniejsze fakty o filmie "Smętarz dla zwierzaków" oraz sprawdzamy, czy można znaleźć go już online.

Smętarz dla zwierzaków: cały film trzyma w napięciu

Fabuła filmu bliska jest historii zawartej w książce Stephena Kinga i jej wcześniejszej adaptacji filmowej. Rodzina Creedów przeprowadza się małego miasteczka, ponieważ szuka spokoju i miłego miejsca do osiedlenia się. Niestety dużym problemem staje się sąsiedztwo ich nowego domu, czyli tytułowy „Smętarza dla zwierzaków”. Jest to prowizoryczny cmentarz dla zwierząt stworzony przez dzieci, które chciały w uroczysty sposób pożegnać się ze swoimi pupilami.

Ten skrawek ziemi niestety skrywa jedną, dosyć mroczną tajemnicę. Wcześniej w tym miejscu istniało indiańskie cmentarzysko mające magiczną moc wskrzeszania. Wraz z Creedami widzowie będą mieli okazje dostać się do czeluści piekła. Nie ma wątpliwości, że cały film "Smętarz dla zwierzaków" będzie trzymał w napięciu.

Osoby, które miały okazję widzieć film przedpremierowo, zdradzają, że producenci zdecydowali się na kilka kluczowych zmian, które odróżniają tegoroczny film od tego powstałego w 1989 roku. Jednak jedno pozostaje niezmienne. "Smętarz dla zwierzaków" to opowieść o tym, jak ludzie radzą sobie ze śmiercią, o ludzkim cierpieniu i o wierze w tajemnicze wydarzenia. Ponadto porusza odwieczny problem życia i śmierci. 

Widzowie mogą też spodziewać się scenek typu "jump scare", jednak są one odpowiednio wyważone, a cały film ma genialną, przerażającą oprawę dźwiękową. 

Smętarz dla zwierzaków - film online. Czy można znaleźć go na Youtube czy CDA?

Film "Smętarz dla zwierzaków" z 1989 roku dostępny jest zarówno na Zalukaj jak i CDA. W Internecie można obejrzeć go, wykupując dostęp premium lub bezpłatnie. Przed wejściem nowego filmu do kin koniecznie trzeba sobie przypomnieć te niezwykłą ekranizację!

Nowa wersja opowieści "Smętarz dla zwierzaków" swoją premierę kinową będzie miała 3 maja 2019 roku. Na razie producent wypuścił trailer zapowiadający film. Już dzięki zwiastunowi można się przekonać, że czeka nas mnóstwo emocji! Zaskakujące momenty, przerażająca historia i straszne plenery - z pewnością będzie warto obejrzeć najnowszą ekranizację książki. W filmie występują m.in. Jason Clarke w roli  Louis Creed, Amy Seimetz jako Rachel Creed i John Lithgow jako Jud Crandall.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Aladyn 2019 - nowy film oparty na disneyowskiej bajce
  2. Smętarz dla zwierzaków 2019 - film oparty na książce
  3. John Wick 3 - kiedy premiera w Polsce? Trailer filmu
  4. The Society - trailer serialu Netflix
  5. The Rain - online. CDA i Zalukaj udostępnia serial Netflix?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News