To najlepszy dowód na to, jak prześladowanie w sieci może zniszczyć psychikę. 13-letni chłopiec był nękany przez swoich rówieśników. W końcu nie wytrzymał napięcia i próbował bronić, strzelając do jednego z nich. Doszło do tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych, w stanie Massachusetts. Policja aresztowała 13-letniego chłopca, który z broni swojej matki strzelił do młodszego o rok kolegi ze szkoły. Powodem było prześladowanie, jakiego miał regularnie doświadczać napastnik ze strony swoich rówieśników. Jego wersję potwierdzają rodzice.

Matka aresztowanego nastolatka twierdzi, że syn skarżył się na kolegów, mających od lat naśmiewać się z niego w sieci. Nie tylko obrażali chłopca, ale też podobno feralnego dnia grozili mu na podwórku nożem, o czym poinformował ją telefonicznie. Następnie sięgnął po schowaną w szafce broń. Według zeznań chciał jedynie wystraszyć 12-latka, strzelając w powietrze, omyłkowo trafił go jednak w ramię.

Ciotka poszkodowanego zaprzecza rzekomemu znęcaniu się nad winnym. Według jej słów 13-latek od dawna sprawiał kłopoty wychowawcze i był zaniedbywany przez rodzinę. Życiu postrzelonego chłopca nie grozi niebezpieczeństwo, obecnie przebywa w szpitalu.

Wstrząsające historie dzieci wychowanych przez zwierzęta lub w izolacji

Najbardziej przerażające stworzenia, jakie żyją na naszej planecie

...

Zobacz również