Słynny polski muzyk pójdzie siedzieć! Jest oskarżony o...

Słynny polski muzyk pójdzie siedzieć! Jest oskarżony o... Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Słynny polski muzyk pójdzie siedzieć, to już nie pierwszy raz, kiedy jest z prawem na bakier. Został oskarżony i stanął przed sądem, ale postanowił zacięcie się bronić.

Ten muzyk już nie pierwszy raz ma kłopoty a wszystko dlatego, że zaciekle broni swoich poglądów i się z nimi nie kryje. Chodzi o Macieja Maleńczuka i jego potyczkę z pro-liferami. ZOBACZ TAKŻE: Owsiak NIE POPIERA opozycji! Wyjaśnia dlaczego Sprawa wydarzyła się 17 grudnia 2016 roku. Na Rynku w Krakowie odbyły się dwie demonstracje. Jedna organizowana przez KOD w obronie praw kobiet, a druga przez fundację Pro-Prawo do Życia. Nie trzeba było długo czekać, aż coś się wydarzy. Jeden z wolontariuszy pro-liferów Łukasz Konieczny oskarżył muzyka o atak na niego. Zeznał, że uderzył go w twarz i zwyzywał.

Słynny polski muzyk zaatakowany

Co innego mówi sam Maleńczuk. Nie przyznał się do winy, twierdzi, że zareagował na transparenty jakie miała ze sobą fundacja, które przedstawiały, jak wyglądają ciała nienarodzonych dzieci. Powiedział, że chodziły dookoła rodziny i musiały oglądać takie rzeczy. ZOBACZ TAKŻE: Słynny polski jasnowidz chciał się zabić. Wstrząsający list pożegnalny Później zeznał, że został zwyzywany przez Koniecznego i zaatakowany. Policja, która była obok niestety nie widziała zajścia, gdyż była zajęta tłumaczeniem innym ludziom, że demonstracja fundacji Pro-Prawo do Życia jest legalna i nie mogą jej rozwiązać. Sąd jeszcze nie zajął stanowiska w tej sprawie. Jednak jeżeli potwierdzi się, że Maleńczuk zaatakował wolontariusza to może pójść siedzieć do więzienia. Źródło: rmf24.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu