Jedna z najbardziej znanych polskich prezenterek TVN i TVP pokazała coś naprawdę specjalnego. Na co dzień pomaga Polakom bezpośrednio. Tym razem postanowiła ich zainspirować. Te zdjęcia robią prawdziwą furorę w sieci!

Dorota Szelągowska zmienia mieszkania Polaków już od wielu lat. Karierę zaczęła w programie śniadaniowym TVP jako prowadząca „Pytanie na śniadanie”. Teraz jednak dzięki współpracy z TVN i TVN Style rozwinęła swoją działalność w kierunku, który zawsze ją pociągał. Jako projektantka wnętrz tworzy bloga i prowadzi bijące rekordy oglądalności programy. Pierwsze odcinki jej hitowego „Dorota was urządzi” mogliśmy oglądać już w 2014 roku, potem nadszedł czas na „Polowanie na mieszkanie” oraz „Polowanie na kuchnie”.

Przez długie lata w telewizji i social media Dorota dawała Polakom dobry przykład i pomagała im urządzać mieszkania. Teraz pochwaliła się bardziej osobistym, ale równie imponującym osiągnięciem!

Gwiazda TVN i TVP chwali się osobistym sukcesem. Fani są zachwyceni!

Dorota Szelągowska na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się… własnym domem! Wystrój robi wrażenie. Jest minimalistyczny, równocześnie jednak zachwyca nawet tych o najbardziej wytrawnym guście. Nie brakuje przytulnych zakamarków, większych przestrzeni i cieszących oko ozdób.

Miejscem do odpoczynku dla gwiazdy jest wielki basen oraz wygodny hamak, powieszony między drzewami. Fani kobiety są zachwyceni. Jednocześnie jednak martwią się, że Dorota może mieć problem w związku z tym, że ujawniła gdzie mieszka. Psychofani mają różne pomysły i mogą zakłócić spokojne życie prezenterki.

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka Brytania nie może uwierzyć, Meghan Markle zrozpaczona. On UMIERA!
  2. Szok w TVN! Czołowa gwiazda rezygnuje
  3. Cezary Żak długo to ukrywał. Przeżywa prywatny dramat
  4. NIGDY nie rób tego swojemu psu! Nieodwracalnie go skrzywdzisz

Gwiazdy, które rozebrały się i... natychmiast tego pożałowały! [ZDJĘCIA]

Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Zobacz również