Ta informacja zdruzgotała fanów wielkiej gwiazdy. Słynna aktorka walczy o życie. Cała jej rodzina nie żyje. Kobieta jeszcze nie wie o tym, że nie zobaczy już nigdy swoich najbliższych. 

Do tej wielkiej tragedii doszło 26 grudnia. Aktorka jechała samochodem wraz z rodzicami i siostrą. Nagle w ich auto uderzył drugi pojazd. Oba samochody po chwili stanęły w płomieniach.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda „Kiepskich” walczy o życie. „To cichy zabójca”

Cała jej rodzina nie żyje, spłonęli żywcem w okropnych mękach

28-letnia aktorka Jessica Falkholt, której największej sławy przysporzył serial „Zatoka serc”, razem ze swoją rodziną została uwięziona w płonącym samochodzie.

Na pomoc ruszyli świadkowie tego wypadku. Udało im się wyciągnąć Jessicę i jej młodszą siostrę Anabelle. Nie udało się im uratować rodziców aktorki. Spłonęli żywcem, przeżywając ogromne katusze.

Słynna aktorka walczy o życie

Anabelle zmarła w szpitalu po 3 dniach od wypadku. Obrażenia, których doznała były zbyt rozległe. Aktorka do tej pory jest w śpiączce. Doznała wielu obrażeń mózgu i narządów wewnętrznych. Lekarze nie wiedzą, czy 28-latce uda się przeżyć, ani czy kiedykolwiek wybudzi się ze śpiączki.

Powrót do przytomności na pewno będzie dla niej dużym wstrząsem, kiedy dowie się, że już nigdy więcej nie zobaczy swoich najbliższych. Ich pogrzeby odbyły się 9 stycznia w Concord na zachodnim wybrzeżu Sydney.

W tej tragicznej kolizji zginął także kierowca drugiego auta. Śledczym udało się ustalić, że mężczyzna wracał z ośrodka leczenia uzależnień od narkotyków. Policja przypuszcza, że sprawca tego wypadku mógł być pod wpływem środków odurzających.

screen Fakt24
fot. Facebook / Jessica Falkholt

ZOBACZ TAKŻE: Lotto milionerka powiększyła sobie pupę. Teraz walczy o życie

Źródło: Fakt24.pl

Nie uwierzysz, za co w tych krajach grozi kara śmierci! [ZDJĘCIA]


Pamiętacie? Tak wyglądały kiedyś polskie święta. Niesamowicie sentymentalne zdjęcia

...

Zobacz również