Słynna aktorka stała się KOŚCIOTRUPEM. "Nie waży więcej niż 42 kilogramy. Głodzi się"

Słynna aktorka stała się KOŚCIOTRUPEM. "Nie waży więcej niż 42 kilogramy. Głodzi się"

Te zdjęcia są porażające. Słynna aktorka stała się kościotrupem. Już jakiś czas temu było o tym głośno, ale widocznie artystka nie chciała wziąć sobie tego do serca.

Jest szczyt popularności przypadał na lata 90. To wtedy grała w bardzo popularnych produkcjach, które można było również zobaczyć w Polsce. Kiedyś piękna seksbomba, a teraz przypomina chodzącego kościotrupa. Gwiazda ma wielkie problemy i jak będzie tak dalej, to mocno się to odbije na jej zdrowiu. ZOBACZ TAKŻE: SZAŁ INTERNETU PO SŁOWACH SŁYNNEGO PIOSENKARZA. "WSZYSCY WIEDZĄ ŻE POLACY TO..." Mowa o Tarze Reid znaną między innymi z American Pie. Od dłuższego czasu nie jest o niej tak głośno, gdyż już nie gra w wielkich, kasowych komediach. Swojego czasu bardzo przyjaźniła się z Paris Hilton. Była dla niej gotowa zrobić wszystko, nawet zostawić swojego chłopaka. Ta przyjaźń nie przetrwała długo, milionerka dalej zostaje na topie i prowadza się po salonach, a Tara Reid gra już tylko w średnich produkcjach.

Żywy trup

Niedawno paparazzi zrobili jej zdjęcia, na których nie wygląda najlepiej. Swojego czasu była obiektem pożądań mężczyzn, a teraz najwidoczniej boryka się z wielkim problem. Ma wielką niedowagę, a skóra wisi na niej. Ekspersci twierdzą, że nie waży więcej niż 42 kilogramy. ZOBACZ TAKŻE: NAJSŁAWNIEJSZA MODELKA ŚWIATA CAŁKIEM NAGO... PUBLICZNIE. WIDAĆ WSZYSTKO! - Nie waży więcej niż 42 kilogramy. Głodzi się. Jeżeli nie zacznie się prawidłowo odżywiać grożą jej poważne komplikacje zdrowotne i problemy z pracą serca. Dodatkowo grozi jej osteoporoza - mówi dietetyk. Tara Reid to aktorka, która była najbardziej popularna pod koniec lat 90 i na początku XX wieku. Jest sławna przede wszystkim z komedii, w których to głównie się pojawiała. Zagrała w takich filmach jak obie części "American Pie", "Wieczny student", "Goście w Ameryce" czy Córka mojego szefa". Fot. jastrzab.pl Fot. jastrzab.pl Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News