Ostatnimi czasy o molestowaniu słyszy się niemalże codziennie. Głównie przez panującą teraz na świecie modę wyjawiania swoich sekretów z przeszłości. Julianna Margulies  po 26 latach milczenia zdecydowała się również opowiedzieć swoją traumatyczną historię, której bohaterem jest nie kto inny jak sławny Steven Seagal.

Aktorka Julianna Margulies w odniesieniu do toczącej się debaty na temat molestowania i nękania kobiet w Hollywood –  postanowiła po po 26 latach zabrać głos. Aktorka podzieliła się z opinią publiczną swoimi doświadczeniami przy kręceniu filmu „Out of Justice” z 1991 roku. W tej produkcji zagrała obok Stevena Seagal’a i to właśnie on jest powodem jej traumatycznych wspomnień.

Dziwne „przesłuchanie do roli”

Kiedy miałam 23 lata, reżyserka obsady poinformowała mnie, że Steven Seagal chce ze mną porozmawiać w swoim pokoju hotelowym o godzinie 22:00. Mieszkałam na Brooklinie i poinformowałam ją, że nie jeżdżę metrem późno w nocy. Odpowiedziała, że zwrócą mi koszty podróży – wspomina Margulies.

– Dotarłam do tego hotelu około 22:40 i nie zastałam tam reżyserki. Był Seagal. Sam. Upewnił się, że widzę jego broń. Nigdy wcześniej na żywo nie widziałam broni – opowiadała aktorka. Podkreśla jednak, że wyszła stamtąd bez szwanku.

Seagala o niestosowne zachowania i nietypowe „przesłuchiwanie” do roli oskarżyła nie tylko Margulies. Pod koniec listopada Stevenowi Seagalowi kilkanaście razy zarzucono molestowanie seksualne. Jak twierdzi Jenny McCarthy – trakcie prywatnego przesłuchania do filmu „Under Siege 2” Seagal poprosił ją, aby się rozebrała. Rzecznik prasowy Seagala utrzymuje jednak, że nie jest to zgodne z prawdą.

Aktorka takie zaproszenie dostała nie tylko od Seagal’a. Historia niemalże się powtórzyła, gdy również do pokoju hotelowego o godzinie 22 zaprosił ją znany aktualnie z oskarżeń o molestowanie Harvey Weinstein. Margulies po traumatycznych doświadczeniach w podobnej sytuacji – zaproszenie odrzuciła.

Proponowała mi to kobieta, która zapewniała, że „na pewno dostanę rolę – wspomina aktorka.

Foto: facebook
Foto: facebook
Foto: facebook

Źródło: wprost.pl

Największe seksskandale show-biznesu

Kobieta robi zdjęcia napastującym ją gamoniom - ich zachowanie to SZCZYT ŻENADY!

 

Zobacz również