Przerażenie i panika na świątecznym jarmarku. Służby bezpieczeństwa zostały postawione na nogi po tym, jak dokonano odkrycia zagrożenia życia i zdrowia uczestników wydarzenia.

Podniesiono właśnie alarm w Berlinie. W miejscu, gdzie miał się odbywać świąteczny jarmark policja odkryła pokłady amunicji. W Charlottenburg dzielnicy Berlina, funkcjonariusze zabezpieczyli torby, w których znajdowało się aż 200 kul. Panikę potęguje fakt, że rok temu w stolicy Niemiec doszło już do wcześniej do ataków terrorystycznych, a znalezisko odkryto w pobliżu meczetu.

ZOBACZ TAKŻE: Alarm w Warszawie! Służby pędzą w jedno miejsce

Służby postawione na nogi

Rzecznik berlińskiej policji uspokaja, że choć sytuacja wygląda bardzo poważnie, może mieć również błahe przyczyny. Funkcjonariusz zakłada, że ktoś robił porządki w piwnicy i pozbył się starych rzeczy, należących do przodków. Mężczyzna oświadczył, że nie ma podstaw, by zakładać, że to miała być próba kolejnego zamachu terrorystycznego.

ZOBACZ TAKŻE: Zagrożenie terrorystyczne na stacji koło Warszawy – AKTUALIZACJA (foto)

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]


8 zdumiewających faktów o współczesnych terrorystach

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/