Służby ostrzegają! Uważajcie na takie kobiety i dzieci, zabiją was

Służby ostrzegają! Uważajcie na takie kobiety i dzieci, zabiją was

Choć wydaje się to niewyobrażalne, kobiety i dzieci mają stanowić ogromne niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia. Cała Europa może stanąć w obliczu zagrożenia, którego nigdy nie widziała. Należy przygotować się na najgorsze.

Zatrważające informacje płyną do nas z Niemiec. Tamtejszy Federalny Urząd Ochrony Konstytucji w osobie jego szefa ostrzega przed najmłodszymi i ich matkami. Dlaczego? Z Niemiec do walki po stronie Państwa Islamskiego wyjechało na przestrzeni lat blisko 1000 zradykalizowanych muzułmanów. Choć wróciła zaledwie jedna trzecia z nich, to teraz ich żony i potomstwo mogą kontynuować ich niszczycielskie dzieło na Starym Kontynencie. Uważajcie na takie kobiety i dzieci. ZOBACZ TAKŻE: Krwawy zamach! Bomba rozerwała wszystko dookoła (foto) Zdaniem polityka z racji indoktrynacji, jaką młodzi Arabowie i ich matki przeszli w szkołach i domach dżihadystów, mogą próbować kontynuować walkę z niewiernymi w ich własnym domu. W tej sprawie udzielił wywiadu agencji Deutsche Presse-Agentur. - Mamy do czynienia z dziećmi, które przeszły w "szkołach" na terenach kontrolowanych przez ISIS pranie mózgu i są w znacznym stopniu zradykalizowane. Ta sytuacja stanowi dla nas problem, ponieważ te dzieci i nastolatkowie mogą być niebezpieczni - powiedział Hans-Georg Maassen.

Uważajcie na nie

Po upadku Państwa Islamskiego w Iraku i Syrii tysiące jego bojowników chce teraz zapewnić bezpieczeństwo swoim rodzinom, które w coraz większej ilości powracają do Niemiec. Tylko w tym kraju aktywnych islamistów, mogących stanowić zagrożenie dla państwa, jest aż 700. Jest to ilość rekordowo wysoka. ZOBACZ TAKŻE: Groźby spełnione! Bombowy zamach na jarmark bożonarodzeniowy Niemiecki polityk stwierdził także, iż radykalizacja wspomnianych osób, nie oznacza automatycznie chęci dokonania przez nie zamachu. Zastrzegł przy tym, że zlikwidowanie ISIS w jego miejscu narodzin, nie jest tożsame ze zlikwidowanie wszystkich jego komórek, w tym forów i stron internetowych. - Kobiety, które w minionych latach mieszkały na terenach ISIS, są w takim stopniu zradykalizowane i identyfikują się tak mocno z ideologią ISIS, że śmiało można je nazwać dżihadystkami. Nie oznacza to automatycznie, że są gotowe do dokonania zamachów - powiedział Hans-Georg Maassen. źródło: niezalezna.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu