Jak oceniacie polską służbę zdrowia?

Jak oceniacie polską służbę zdrowia? Źródło: unsplash/ Marketing online

Polska służba zdrowia rodzi w opinii publicznej dość skrajne emocje, choć zdecydowana większość raczej nie należy do nad wyraz pochlebnych. A jak Wy ją oceniacie?

Służba zdrowia w naszym kraju, nie da się ukryć, ma równie wiele wad co i zalet, choć niektórzy odważnie stwierdzają, że tych pierwszych jest o wiele więcej. 

Polska służba zdrowia budzi wiele emocji. A jak Wy ją oceniacie? 

Nie da się ukryć, że polska służba zdrowia może pozostawiać wiele do życzenia. Rodacy nie kryją rozgoryczenia, gdy na wizytę przychodzi im czekać kilka tygodni czy kilka miesięcy, a niekiedy nawet ponad rok. Złość rośnie tym bardziej, gdy problemy zdrowotne pacjenta są uporczywe i każdego dnia dają o sobie się we znaki, a tymczasem do poznania diagnozy, a tym bardziej rozpoczęcia leczenia, trzeba czekać w długiej kolejce. 

Pojawiają się również o wiele bardziej optymistyczne komentarze, choć przeglądając wszystkie wyraźnie można dostrzec, że negatywnych opinii jest jakby nieco więcej. Warto zaznaczyć, że w każdym mieście i każdym szpitalu, czy też przychodni, proces badań i samego leczenia może przebiegać nieco inaczej. A jak Wy oceniacie polską służbę zdrowia?

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News