Wypadek Służby Ochrony Państwa. Kolejna limuzyna rządowa rozbita

Wypadek Służby Ochrony Państwa. Kolejna limuzyna rządowa rozbita Źródło: pikio.pl

Służba Ochrony Państwa miała wypadek samochodowy. Tym razem, kolumna rządowych samochodów rozbiła się w Warszawie na moście Łazienkowskim.

Służba Ochrony Państwa miała kolejny wypadek. Rządowy samochod miała zderzenie z osobowym pojazdem marki peugeot. Do zdarzenia doszło około godziny 9 rano. Informacja o kolizji została potwierdzona przez policję, jak też rzecznika Służby Ochrony Państwa.

Służba Ochrony Państwa miała wypadek. Kolejna kolizja rządowego samochodów

Tym razem, funkcjonariusze państwowi zderzyli się w okolicach mostu Łazienkowskiego w Warszawie. Skoda prowadzona przez kierowcę ze Służby Ochrony Państwa w pewnym momencie uderzyła w pojazd marki Pegout. 

- Na moście Łazienkowskim #wypadek miał samochód Służby Ochrony Państwa. Auto zderzyło się z drugim pojazdem. Potwierdza to - biuro prasowe SOP. W samochodzie Służby nie było osoby ochranianej. Żadnemu z kierowców nic się nie stało  - poinformowało Radio Zet na swoim Twitterze. 

- Skoda najechała na peugeota. Oba auta zostały uszkodzone i zabrane na lawetę - podaje z kolei reporter TVN Warszawa Tomasz Zieliński

Nie pierwszy taki wypadek

Dzisiejsza kolizja jest kolejną z udziałem kierowcy rządowego samochodu. Według Gazety Wyborczej, a także oficjalnych danych z MSWiA, kierowcy limuzyn i pojazdów za czasów kadencji Prawa i Sprawiedliwości aż 14 razy brali udział w kolizjach drogowych. (stan na lipiec 2018).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:


Najsłynniejszym zdarzeniem drogowym, jaki miał miejsce za czasów rządów obecnej partii rządzącej, był ten z 10 lutego 2017 roku, kiedy kolumna samochodów rządowych, z ówczesną premier Beatą Szydło na pokładzie jednego z pojazdów zderzyła się z Fiatem kierowanym przez 21-letniego mieszkańca Oświęcimia. Głośna kolizja, która była komentowana przez polską opinię publiczną, okazała się prawdziwym preludium do serii wypadków samochodowych, w którym brali udział funkcjonariusze rządowi. W wypadku, który miał miejsce dzisiejszego poranka żaden z polityków ochranianych przez SOP nie znalazł w niebezpieczeństwie utraty życia, bądź zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Miażdżąca promocja w Rossmannie. Ludzie będą walić drzwiami i oknami
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Cyklon Bennet nad Polską! Są ranni, ogromne zniszczenia, tysiące osób bez prądu
  4. Dramatyczne wyznanie Rodowicz o emeryturze. Aż trudno uwierzyć
  5. "Słoma z butów, chamstwo!". Wściekli widzowie w furii atakują Polsat

źródło:Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News