Wojewódzki i Kuźniar zmiażdżyli Służbę Ochrony Państwa. Funkcjonariusze zapadną się pod ziemię

Wojewódzki i Kuźniar zmiażdżyli Służbę Ochrony Państwa. Funkcjonariusze zapadną się pod ziemię Źródło: Fot. YouTube/Onet Rano

Służba Ochrony Państwa wielokrotnie zdążyła już podpaść obywatelom. Liczne stłuczki i wypadki samochodów przewożących najważniejszych polityków w państwie bulwersują opinię publiczną. Złośliwością na ten temat podzielili się więc z widzami Kuba Wojewódzki i Jarosław Kuźniar.

Służba Ochrony Państwa co jakiś czas wzbudza wśród Polaków skrajne, bardzo negatywne emocje. Dzieje się tak oczywiście z powodu kilku bardzo niebezpiecznych zdarzeń na polskich drogach, do których doprowadzili kierowcy formacji. W stłuczkach brały już udział limuzyny z prezydentem Andrzejem Dudą bądź też byłą premier Beatą Szydło na tylnym siedzeniu. Na szczęście działaczom nic nie się stało, jednak było w tym sporo szczęścia.

Służba Ochrony Państwa brutalnie wyśmiana przez Wojewódzkiego i Kuźniara

Kiedy więc Kuba Wojewódzki, znany z zamiłowania do drogich samochodów, wsiadł do auta Jarosława Kuźniara, aby wziąć udział w programie Onet Rano, dziennikarze nie mogli się powstrzymać przez zażartowaniem z SOP. Pierwszy z wymienionych rozpoczął wymianę zdań na ten temat od porównania formatów gwiazdorów. - Chciałem ci powiedzieć, że dopiero teraz zdałem sobie sprawę z tego, że nasze programy są podobne, bo i ty, i ja w obecności dużej ilości osób możemy kogoś rozjechać. Czuję się jak u siebie - stwierdził ironicznie Kuba Wojewódzki, który tą opinią jedynie sprowokował Jarosława Kuźniara. - Dokładnie tak. Chociaż nie jesteśmy tak dobrzy, jak mistrzowie kierownicy ze Służby Ochrony Państwa. My jeździmy z klasą, jeździmy bezpiecznie, nikomu jeszcze włos z głowy nie spadł, przyjacielu - odpowiedział złośliwie wobec formacji prowadzący Onet Rano. - To twoje ironizowanie na temat państwa... - odpowiedział z przekąsem wyraźnie rozbawiony Wojewódzki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak internauci zareagowali na żarty Wojewódzkiego i Kuźniara z poczynań SOP?

Widzowie zdecydowanie pochwalili złośliwość Kuźniara, który także później nie unikał nieprzychylnych komentarzy wobec Prawa i Sprawiedliwości oraz sposobów obozu władzy na rządzenie państwem. Wojewódzki ewidentnie mu w tym wtórował, stwierdzając między innymi, że blisko miejsca ich chwilowego postoju już nie ma, a był kiedyś Trybunał Konstytucyjny. Dziennikarz stacji TVN zachęcił także fanów do przeczytania napisanej przez książki autobiograficznej, w której ma zajmować się między innymi poważną analizą swych poglądów politycznych. Gwiazdor nie od dziś nie ukrywa bowiem, że nie jest raczej przychylny obecnemu rządowi oraz działaczom Zjednoczonej Prawicy.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kaczyński wpadnie w furię! Rząd PiS nie potrafi się z tego wytłumaczyć
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Była ukochanym aniołkiem Kaczyńskiego. Przyjaźń z prezesem właśnie jej się zwróciła
  4. Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać. Potrafią zaczarować
  5. Anna Dymna prosi o pomoc. Stan legendy polskiego filmu jest dramatyczny
Następny artykuł