Służba Ochrony Państwa przerywa milczenie! Ujawnili szokujące informacje

Służba Ochrony Państwa przerywa milczenie! Ujawnili szokujące informacje

Sprawa Beaty Szydło, która podróżowała ze swoją matką do szpitala przy ulicy Szaserów, odbiła się bardzo szerokim echem w mediach. Teraz Służba Ochrony Państwa przerywa milczenie i tłumaczy całe zajście.

Była premier Beata Szydło w ubiegłym roku jednoznacznie dała znać, że czas limuzyn się skończył. Jednak jak donosi "Fakt" Szydło korzysta z rządowych samochodów, aby podwozić swoją mamę do szpitala na badania. Cała sprawa została bardzo nagłośniona przez media, które nieprzychylnie odnoszą się do postępowania byłej premier. Służba Ochrony Państwa, która zajmowała się owym transportem, przez kilka dni milczała i nie komentowała w żaden sposób tego tematu. Jednak teraz w mediach społecznościowych możemy przeczytać oficjalny komentarz do całej sytuacji.

Służba Ochrony Państwa przerywa milczenie

Za pośrednictwem Twittera formacja opublikowała trzy wpisy, które jasno komunikują, że Beata Szydło w żadnym stopniu nie złamała przepisów. W jednym z nich powołują się na art. 3 ustawy z dnia 8 grudnia 2017 roku o Służbie Ochrony Państwa, w którym napisane jest, że osoba chroniona ma prawo zaprosić do samochodów formacji osoby trzecie. Dodają również, że w takim wypadku zobowiązani są do strzeżenia tylko osoby chronionej. - Służba Ochrony Państwa w takim przypadku odpowiada jednak tylko za bezpieczny przejazd osoby ochranianej - czytamy. Niestety, te tłumaczenia nie znalazły poparcia wśród internautów, którzy w komentarzach dają upust swojej frustracji. Zaznaczając szyderczo, że Beta Szydło przewiozła swoją mamę rządowym autem, tak przy okazji. - Nie róbcie z ludzi idiotów. Czyli pani Szydło jechała do lekarza, a przy okazji zabrała matkę jako osobę towarzyszącą. (a może odwrotnie) - pisze jedna z internautek. Nie ulega wątpliwości, że ta sprawa tak szybko się nie zakończy i już niedługo będziemy mogli zobaczyć jej ciąg dalszy. Polacy są wstrząśnięci tym do czego używane są pojazdy SOP i na pewno zapamiętają to na długo. fot. twitter.com/SOP_GOV_PL fot. twitter.com/@SOP_GOV_PL fot. twitter.com/@SOP_GOV_PL Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ojciec Dudy atakuje PiS! Prezydent ma ogromny problem
  2. Atak na siedzibę ministra PiS! Znany jest wizerunek napastników
  3. Lech Wałęsa załamany. Rozpoczął się proces, może zrujnować jego rodzinę
  4. Niebezpieczeństwa, na które jest narażony Twój pies latem. UWAŻAJ, może umrzeć
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News