Rządowe auto pędziło na czołówkę! Cywile wypadli z drogi

Rządowe auto pędziło na czołówkę! Cywile wypadli z drogi Źródło:

Służba Ochrony Państwa z rozpoczęciem tego roku zastąpiła BOR. Teraz w Internecie krąży nagranie gdzie widać jak mało brakowało, aby cała sytuacja zakończyła się tragedią. Jak donoszą autorzy filmu, rządowe auto pędziło na czołówkę, a cywile wypadli z drogi.

Służba Ochrony Państwa ma na celu ochronę najważniejszych osób w naszym państwie. Jednak już wcześniej bywały sytuacje, kiedy ich działania wywołały prawdziwe zagrożenie dla cywili. Teraz po Internecie krąży nagranie, gdzie według internautów widać właśnie auto należące do SOP. Gdyby nie ekspresowa reakcja kierowcy mogłoby dojść do prawdziwej tragedii.

Służba Ochrony Państwa na nagraniu

Dopiero dzisiaj na portalu YouTue pojawiło się nagranie, na którym według internautów widać rządowe auto. Wyprzeda ono TIR, mimo że na drodze wyraźnie widoczna jest podwójna linia ciągła. Dodatkowo auto wjeżdża na zderzenie czołowe z autem prowadzonym przez mężczyznę, który nagrał całe zdarzenie. Na szczęście nie doszło do kolizji i cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie, jednak gdyby mężczyzna nie zareagował w odpowiednim momencie i nie zjechał z drogi, to bez wątpienia doszłoby do poważnego wypadku. Oczywiście BMW miało włączoną sygnalizację świetlną i dźwiękową, jednak sytuacja bez wątpienia była bardzo niebezpieczna, a zastosowany manewr niezwykle niebezpieczny. Służba Ochrony Państwa jeszcze nie doniosła się do zarzutów, a nam nie udało skontaktować się z rzecznikiem SOP-u, pomimo wielokrotnych prób. Jednak jeżeli ta informacja się potwierdzi, to nie będzie to pierwsza sytuacja tego typu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W komentarzach pod nagraniem widać również głosy ludzi, według których gdyby doszło do wypadku, to cała wina zostałaby zrzucona na nagrywającego. Podobnie jak to było w sytuacji wypadku auta, w którym jechała była premier Beata Szydło. - Kryminał ,wyprzedzanie TIRA na podwójnej ciągłej !!! żeby doszło do np stłuczki odpowiadałby oczywiście kierowca jadący z NAPRZECIWKA który sfilmował zdarzenie !! WEDŁUG PISOWCÓW oczywiście !!! - pisze jeden z internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje polityk Prawa i Sprawiedliwości. Rodzina prosi o modlitwę
  2. Gigantyczna wpadka polskiego Kościoła. Służby: ksiądz-diler uprawiał marihuanę na parafii
  3. Minister PiS zdemaskowany przez byłego doradcę! Zarzuca mu kłamstwo
Następny artykuł