Służba Ochrony Państwa znalazła się właśnie w centrum niemałego skandalu. Chociaż Beata Szydło jeszcze w 2017 roku ogłosiła „koniec limuzyn”, rzeczywistość wygląda całkowicie inaczej. Do czego była premier wykorzystuje eskortę rządowej kolumny?

Na okres kadencji Szydło jako prezes Rady Ministrów przypadło najwięcej afer związanych z wypadkami samochodów BOR przemienionego później w SOP. Premier musiała więc często się tłumaczyć, co ewidentnie zaszkodziło jej rozchwianemu i tak ostatecznie wizerunkowi.

Służba Ochrony Państwa w sercu skandalu

Co ciekawe, po odejściu z prestiżowego stanowiska polityk nie zamierza rezygnować z korzystania z rządowych limuzyn w stosunkowo zaskakujących okolicznościach. Według doniesień „Faktu”, Szydło wozi nimi do szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie… swoją matkę. Warto zaznaczyć, że do domu panie także wróciły państwową limuzyną.

Jako że dziennikarze byli niezwykle zadziwieni działaniami byłej premier, zwrócili się do Służby Ochrony Państwa z prośbą o oficjalny komentarz. Ostatecznie odpowiedź wciąż do nich nie napłynęła.

Kim jest matka Beaty Szydło?

Warto przypomnieć, że o matce Beaty Szydło opinia publiczna nie wie zbyt wiele. Obywatelom przekazano bowiem jedynie, iż jest ona pracownicą opieki społecznej, która zaraziła córkę miłością do książek.

W jaki sposób była premier będzie próbowała tłumaczyć się z sytuacji, na której przyłapali ją krajowi dziennikarze? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce, gdyż tego rodzaju sprawa bez wątpienia nie zostanie szybko wyciszona i zapomniana przez obywateli oraz media.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzowie TVP przerażeni wyglądem Kaczyńskiego. Dowodzi, że jest z nim bardzo źle
  2. Międzynarodowy skandal! Morawiecki ośmieszył się przed światem
  3. Dawna miłość Kaczyńskiego ujawnia! Jest u schyłku, niedługo odejdzie
  4. Rząd nas okłamał! Rytualny ubój w Polsce: zakazu nie będzie, ustawa wycofana
Beata Szydło
Fot. Flickr/Kancelaria Premiera
Beata Szydło
Fot. Wikimedia Commons
Beata Szydło
Fot. Wikipedia

Czy Mateusz Morawiecki jest lepszym premierem niż Beata Szydło?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


To dziś niezwykle rozpoznawalny polityk! Poznajesz go? Stare zdjęcia światowych przywódców

Zobacz również