Wypadek rządowego samochodu!

Wypadek rządowego samochodu!

Jak podało radio RMF FM, na Podkarpaciu doszło do kolejnego wypadku rządowej kolumny. Kierowała nimi Służba Ochrony Państwa.

Jak wynika z podanych przez RMF FM wiadomości w kolumnę z samochodami SOP uderzyło auto cywilne. Pojazdami podróżowali wyłącznie funkcjonariusze Służby. Nikt z uczestniczących w zdarzeniu nie ucierpiał. W żadnym z pojazdów nie znajdował się nikt, komu Służba Ochrony Państwa udzielałaby ochrony.

Służba Ochrony Państwa znów uczestniczyła w wypadku!

To nie pierwszy raz, kiedy Służba Ochrony Państwa ulega stłuczce lub wypadkowi. Ostatnie dwa lata pełne były podobnych zdarzeń. Jeszcze jako Biuro Ochrony Rządu funkcjonariusze z najważniejszymi osobami w państwie na pokładzie limuzyn uderzali w drzewa i inne samochody.
Służba Ochrony Państwa pomimo zmiany nazwy i emblematu przejęła jednak coś więcej od swojej poprzedniczki. Szczęśliwie tym razem obyło się bez rannych. Nie wiadomo, co doprowadziło do stłuczki. Służb Ochrony Państwa nie udzieliła w tej sprawie żadnej informacji. Brak również oświadczenia policji, chociażby w sprawie tożsamości osoby kierującej samochodem cywilnym. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skażona woda w polskich kranach! Dotknięcie grozi śmiercią [LISTA MIEJSCOWOŚCI]
  2. Tragiczny wypadek. Polsat: Nie żyje, miał 72 lata
  3. POLSKA. Zwyrodnialec strzela do zwierząt! Szukamy sprawcy
  4. Pierwsze auto dla kobiety – jakie wybrać?
źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News