Na ślubie do kościoła weszła była pana młodego w białej sukni. Trudno uwierzyć w to, co zrobiła

Na ślubie do kościoła weszła była pana młodego w białej sukni. Trudno uwierzyć w to, co zrobiła Źródło: PxHere/Npostiglioni

Ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu młodej pary. Zwłaszcza kobiety często przez całe swoje życie marzą, by zaprezentować się w białej sukni. Sytuacja, która przydarzyła się pewnemu małżeństwu pokazuje, jak niewiele trzeba, by nawet tak piękny dzień stał się dramatem, który nigdy nie zniknie z pamięci.

Ślub jest niezwykłym wydarzeniem, na które przybywa cała rodzina i znajomi przyszłych małżonków, aby razem z nimi dzielić ten radosny dzień. Jest to tak ważna ceremonia, że w jej przygotowanie zaangażowanych jest wiele osób. Rzeczy, które potencjalnie mogą się nie udać jest ogrom, jednak tego, co się wydarzyło w Chinach z pewnością nie mógł się spodziewać nikt z gości, ani nawet sami nowożeńcy.

W społeczeństwie, głównie przez filmy została utrwalona scena, gdy podczas składania przysięgi małżeńskiej ktoś z zewnątrz wchodzi do kościoła w ostatniej chwili zrywając ceremonię. W Chinach miało miejsce coś podobnego. Podczas ślubu niespodziewanie pojawiła się osoba, która nie została na niego zaproszona. Jak się okazało była to była dziewczyna pana młodego... ubrana w suknię ślubną.

Ślub mógł nie dojść do skutku? Zdumiewający scenariusz ceremonii

Wszyscy goście zamarli. Przybyła kobieta podeszła do pana młodego i rzuciła się na kolana, głośno błagając by jej wybaczył i ożenił się z nią. Twierdziła, że wszystko, co między nimi zaszło to jej wina i go serdecznie za to przeprasza. Powiedzieć, że każdy był w szoku to jak nic nie powiedzieć.

W najgorszej sytuacji musiała być panna młoda. Po chwili konsternacji, gdy doszła do siebie, postanowiła opuścić pomieszczenie. Ta sytuacja musiała być niemiłosiernie trudna do zniesienia i przykra. Właśnie najważniejszy dzień w jej życiu został całkowicie zniszczony. Nie pomogły nawet prędkie wyjaśnienia jej narzeczonego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudno sobie wyobrazić, jak czuła się para młoda. Ceremonia przygotowywana miesiącami stała się właśnie istna klapą. Nie wiadomo, czy ślub ostatecznie doszedł do skutku, jednak z pewnością data ceremonii została co najmniej zmieniona. Film został bardzo licznie komentowany na Twitterze. Internauci nie potrafili zrozumieć tego zachowania. Bezczelny wręcz sposób postępowania kobiety przebranej w suknię ślubną wzbudził powszechne oburzenie.

Pojawiła się informacja, że pan młody skończył związek z nią głównie ze względu na jej gwałtowne, emocjonalne reakcje, które często były niezrozumiałe i kłopotliwe. Po tym wydarzeniu wiele osób doskonale go rozumie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Anna Mucha TYM zdjęciem wywołała burzę. Fani ogłosili ją: "Najpiękniejszą Polką". Zasłużyła?
  3. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego
  4. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  5. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  6. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News