Zaskakujące wyznanie panny młodej
pixabay/ericaa1215/
Weronika Wasiak - 25 Kwietnia 2019

Gigantyczny skandal na ślubie. W kościele powiedziała narzeczonemu prawdę w twarz przy wszystkich

Ślub miał być najpiękniejszym dniem ich życia. Choć wszystko zapowiadało się wspaniale, podczas ceremonii, panna młoda zrobiła coś, czego zupełnie nikt się nie spodziewał. Zgromadzonych gości aż zamurowało, gdy tylko usłyszeli słowa kobiety.

Ślub dla każdej pary jest wielkim wydarzeniem, na które z utęsknieniem czeka przez wiele miesięcy. W przypadku tej pary wszystko wyglądało dokładnie tak samo, jednak to dzień ślubu okazał się inny od wyobrażenia. Zgromadzeni goście byli w szoku, gdy usłyszeli, co panna młoda miała do powiedzenia swojemu narzeczonemu. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał, a przede wszystkim - nie pan młody.

Ten ślub miał wyglądać jak z bajki

Casey i Alex mieszkali w Australii i już za chwilę mieli powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Zakochana para bardzo wyczekiwała tego dnia i kilka ostatnich miesięcy poświęcała jedynie na przygotowania całej ceremonii. Wszystko zapowiadało się wspaniale, zatem nie było nawet najmniejszych wątpliwości co do tego, że ślub będzie wyglądał jak z bajki.

Wieczór przed ceremonią, Casey spędziła w hotelu w towarzystwie swoich najlepszych przyjaciółek. Popijając drinki, podekscytowane dyskutowały o tym wielkim wydarzeniu, które miało nastąpić już za kilkanaście godzin. Zupełnie niespodziewanie panna młoda dostała SMS i to nie od swojego ukochanego, który chciałby przypomnieć jej, jak bardzo nie może się doczekać.

- Ja nie wychodziłabym za niego. Zrobisz to? - pojawiło się w jej wiadomości od anonimowego nadawcy.

Dodatkowo zostały załączone zdjęcia wiadomości, które Alex wysyłał, jak się okazało do swojej kochanki.

tataGwiazdor Polsatu po raz 4 został tatą. Z 4 kobietą. Jedno z dzieci ma niespotykane imięCzytaj dalej

Casey musiała podjąć ważne decyzje dotyczące ślubu

Case nie wiedziała co robić. Nagle cały jej świat runął, w związku z czym była bardzo zakłopotana. Wszystko było już zapłacone, niektórzy goście musieli specjalnie przylecieć samolotem z uwagi na znaczną odległość. Casey wiedziała, że stoi teraz przed ważnym wyborem: czy zadzwonić do ukochanego już teraz i odwołać ślub, czy może powiedzieć "tak", a sytuacja sama się rozwiążę.

Kobieta wiedziała, że nie ma też czasu do stracenia, bo do ceremonii zostało zaledwie kilka godzin. W końcu Casey podjęła ostateczną decyzję. W dzień ceremonii ubrała suknię, która na nią czekała, zrobiła fryzurę i makijaż. Wraz ze swoimi druhnami udała się do kościoła, gdzie czekali na nią nie tylko wszyscy goście, ale przede wszystkim jej narzeczony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

agnieszka chylińskaNajwiększe dramaty Agnieszki Chylińskiej. Szokujące fakty, o siódmym wiedzą tylko najbliżsiCzytaj dalej

Wyjątkowa "przysięga" panny młodej

Gdy narzeczeni stali już wspólnie na ślubnym kobiercu, jeszcze przed sakramentalnym "tak" nadszedł czas na wygłoszenie przysiąg, które sami napisali. Ta w wykonaniu Casey była bardzo oryginalna. Stojąc tuż przy swoim narzeczonym i patrząc mu głęboko w oczy, kobieta powiedziała, że do ślubu po prostu dziś nie dojdzie. Goście aż oniemieli z wrażenia na takie słowa, jednak nie spodziewali się, że najlepsze dopiero się zacznie.

Casey nie miała zamiaru zatajać prawdy, dlaczego rezygnuje ze ślubu. Uczciwie swoim gościom przyznała, że Alex ma kochankę. Co więcej, postanowiła przeczytać wszystkie wiadomości, które jej narzeczony do niej wysyłał.

"Tęsknie za tobą potwornie", "Chciałbym, aby moja dziewczyna potrafiła to, co ty", "W ten weekend. ty i ja" oraz wiele innych.

Takich treści zgromadzeni goście mieli okazję wysłuchiwać. Pan młody był w tak dużym szoku, że wybiegł z kościoła, a za nim jego świadek. Natomiast reakcja panny młodej była zupełnie inna. Casey zdecydowała, że nie ma zamiaru zaprzepaścić wszystkich pieniędzy, które włożyli w przygotowanie wesela. Dlatego też już chwilę po całej sprawie, panna młoda wraz ze wszystkimi gośćmi udała się na przyjęcie, na którym ponoć wszyscy bawili się świetnie. Na weselu niestety zabrakło pana młodego oraz kilku jego przyjaciół.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

anna lewandowskaO czym milczy Anna Lewandowska? Szokujące sekrety jej życia wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Źródło: NEWSNERIA

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News