Wielki skandal na ślubie! Zarezerwowany dla panny młodej biały kolor skusił teściową, założyła porażającą kreację

Wielki skandal na ślubie! Zarezerwowany dla panny młodej biały kolor skusił teściową, założyła porażającą kreację Źródło: Pixabay.com/Pexels

Ślub i wesele to wydarzenia, podczas których panna młoda jest najważniejsza. Goście powinni przestrzegać pewnych zasad, aby uszanować jej święto. Ta kobieta chciała jednak wyglądać równie zjawiskowo. Wybór jej sukienki był bardzo kontrowersyjny, nie wszystkim gościom się spodobał.

Ślub dla każdej niemal osoby jest dniem wyjątkowym. Właśnie wtedy panna młoda ma czas, aby zabłysnąć, a oczy wszystkich gości są zwrócone tylko na nią. Z tego powodu powstał specjalny niepisany zestaw reguł, których każdy powinien przestrzegać. Szczególnie restrykcyjne zasady dotyczą ubioru, na jaki mogą pozwolić sobie inne panie na uroczystości. Wesele tej pary jest idealnym przykładem na to, dlaczego trzeba uważać na swój ubiór.

Ślub tej pary zamienił się w katastrofę. Wszystko przez teściową

Każdy wie, że biała suknia to atrybut panny młodej, dlatego inne kobiety nie powinny zakładać ubrań w tym kolorze, gdy wybierają się na ślub. Szczególnie źle widziane jest zakładanie bardzo ozdobnych kreacji podobnych do sukni ślubnej. To ważne, bowiem wszystkim powinno zależeć, aby podczas tej ceremonii główna zainteresowana wyglądała niepowtarzalnie.

Nie każdy jednak przejmuje się dobrymi manierami. Teściowa pewnej panny młodej stwierdziła, że nie może się oprzeć pokusie i skopiuje jej strój. Postanowiła założyć białą sukienkę w kroju bardzo podobnym do tego, jaki wybrała jej synowa: syrenę z rozkloszowanym dołem. Nic dziwnego, ze podczas uroczystości wielu gości było skonsternowanych.

Obie kobiety są bardzo szczupłe więc wyglądały bardzo podobnie. Wszystko podkreślała także identyczna fryzura z lekko podpiętymi, kręconymi włosami. Jedyną różnicą był tak naprawdę kolor włosów: jedna z nich jest brunetką, druga blondynką. Gdyby nie to, teściowa i synowa byłyby nie do odróżnienia. Taka sytuacja nie spodobała się ani weselnikom, ani internautom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teściowa wywołała skandal na ślubie syna. Nikomu nie podobało się jej zachowanie

Sama sesja ślubna wygląda bardzo interesująco, choć na pierwszy rzut oka ciężko powiedzieć, która z kobiet to panna młoda. Na uroczystości musiało to wyglądać o wiele dziwniej i bardziej niezręcznie. Zapewne zachowanie teściowej zepsuło synowej zabawę, a na pewno nie czuła się wyróżniona. Zauważyli to nawet internauci, którzy nie szczędzili krytyki w komentarzach.

- Co za pomysł! Wstyd, jak ktoś mógł to zrobić własnej synowej. Żal słów - oburzyła się jedna z nich.

- Widać, że to wredna kobieta. Biała suknia w dniu ślubu tylko dla młodej! Każdy to wie. Zwykła złośliwość - stwierdziła inna.

- Biała to ok, ale identyczna? Mało jest sukienek w sklepach? Chamstwo. Nie wróżę dobrych układów w tej rodzinie - ocenia kolejna.

- Goście musieli się zastanawiać, czy tańczą z panną młodą czy z teściową. Niedopuszczalna sytuacja, ja bym ją wyprosiła ze swojego wesela - uznała następna.

Podobieństwo pań można zobaczyć na tym kolażu. Dziecko trzyma teściowa, a panna młoda stoi z druhnami ubranymi w granat.

(Fot. Facebook/Jesse J)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska z mężem w PnŚ. Fani: „Co ona zrobiła z twarzą?”
  2. Jolanta Kwaśniewska w młodości. Pierwsza Dama w długich włosach
  3. Wyjątkowa Polka nie żyje. Telewizja publiczna przekazała rozrywające serca rodaków wiadomości
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: Facebook

Następny artykuł