Ślub z tym facetem wstrząśnie światem! Angelina Jolie znów wychodzi za mąż

Ślub z tym facetem wstrząśnie światem! Angelina Jolie znów wychodzi za mąż Źródło: Fot. Max Pixel - Wikimedia Commons (Foreign and Commonwealth Office)

Kryzys w małżeństwie Angeliny Jolie oraz Brada Pitta, a później ich głośny rozwód, wstrząsnęły światową opinią publiczną. Oskarżenia, które aktorka wysunęła w stronę byłego już partnera, niezwykle zmartwiły jej wiernych fanów. Jak się jednak okazuje, artystka znalazła już szczęście u boku innego mężczyzny.

Małżeństwo Pitta i Jolie przez długi czas należało do jednego z najbardziej udanych w światowym przemyśle rozrywkowym. Nagłe rozstanie, spowodowane rzekomo uzależnieniami aktora oraz jego przemocą wobec dzieci, zaskoczyło więc sympatyków pary. Nikt nie spodziewał się jednak, że tak szybko poradzą sobie oni z ułożeniem życia po głośnym rozwodzie.

Zagadkowa miłość

Jak donoszą amerykańskie media, Jolie planuje już ślub z tajemniczym brytyjskim biznesmenem. Co ciekawe, ceremonia odbyć się ma w Kambodży, w obrządku buddyjskim. Ogromną rolę odegrają w niej dzieci aktorki - będą drużbami, druhnami, a nawet... DJ-ami. - Brad nie wie o tych planach i podobno Angelina planuje go tym zaskoczyć. Jeśli będzie z tego powodu nieszczęśliwy, jej to nic nie interesuje! - poinformował także serwis "Hollywood Life", czym zadziwił amerykańską opinię publiczną. źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News