Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią

Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią Źródło: Pixabay/8minwoo

Ślub jest bez dwóch zdań chwilą, która dla każdego człowieka powinna być najpiękniejszym wydarzeniem w życiu. Każdy z nas marzy o osobie, z którą mógłby spędzić całe życie. Takiego kogoś, po długim okresie rozłąki odnalazła Nicola. Po latach spełniła swoje marzenie i wstąpiła w związek małżeński, jednak niedługo po wypowiedzeniu słów przysięgi zmarła.

Ślub to nie tylko ceremonia, kwiaty, rodzina i przyjaciele oraz wspólna zabawa. To przede wszystkim złożona sobie nawzajem przez małżonków przysięga, oznaczająca że to właśnie z tą osobą chce się spędzić resztę życia, jej poświęcić samego siebie i stać się razem z nią jednością. Wiele kobiet marzy o tym, by kiedyś założyć białą suknię i stanąć na ślubnym kobiercu. Wielu mężczyzn nie jest bardziej uradowanych niż wtedy, gdy wybranka ich serca stoi przy ich boku, przysięgając, że nigdy go nie opuści.

Nicola Spencer miała podobne marzenie. Z tym, że wybranka swojego serca znała od dzieciństwa. Zawsze wiedziała, ze to Jason zostanie jej mężem w przyszłości. I choć życie ich rozdzieliło, koniec końców miłość po latach zwyciężyła. Stali się małżeństwem. Niestety, brutalny los miał wobec nich inne plany. Wkrótce po zaślubinach, Nicola zachorowała. Miała problemy żołądkiem. Zmarła.

Ślub po latach rozłąki

Nicola Spencer  poznała Jasona jak oboje byli dziećmi. Szybko przypadli sobie do gustu i szybko okazało się, że łączy ich znacznie silniejsze uczucie. Przyjaciółki Nicoli wspominały, że już w tamtym okresie mówiła, że to właśnie on będzie jej mężem.

Jednak w wyniku zawirowań, jakie miały miejsce w ich wspólnym życiu zostali rozdzieleni na długie lata. Wszystko wskazywało na to, że już nigdy się nie zobaczą.

Spotkali się ponownie, gdy Nicola miała 32 lata. Myśleli, że to cud, iż los ponownie złączył ich drogi ze sobą. Ich młodzieńcze uczucia przez ten czas nigdy nie zgasły, choć na drodze stanęły inne przeszkody. Nicola miała już dzieci.

Dziesięć lat później postanowili nie czekać ani chwili dłużej. Zdecydowali, że muszą stać się małżeństwem.

Tragiczny koniec odnalezionej miłości

Ceremonia sprawiła im wiele radości. Nie mogli uwierzyć, że coś na co czekali tyle lat w końcu staje się faktem. Trzy dni po ślubie wyjechali w podróż, na jedną z Wysp Kanaryjskich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, los znów z nich zakpił. Podczas podróży poślubnej Nicola zaczęła źle się czuć. W szpitalu powiedzieli, że to zakażenie dróg moczowych. Zdecydowali się wrócić.

Stan Nicoli poprawił się nieco po kroplówce, jednak szybko znów zaczął się pogarszać. Podczas podróży powrotnej, w samolocie nagle zaczęła obficie wymiotować krwią. Samolot skierowano do awaryjnego lądowania, lecz było już za późno.

Nicola zmarła, zaledwie sześć dni po wymarzonym ślubie. W obliczu najważniejszego wydarzenia w życiu zignorowała objawy, jakie miała jeszcze przed ceremonią, a które okazały się niezwykle poważną chorobą. Zmarła, zostawiając swojego męża, którego tak kochała.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Michał Szpak pokazał GORĄCE zdjęcia. Jest na nich z tajemniczymi mężczyznami
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Wstrząsające słowa polskiego artysty o Janie Pawle II. Katolicy zaniemówili
  4. Zwykli ludzie nie mogą krytykować Gessler. Gwiazda wskazała, kto może
  5. Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii

źródło: Portal ABCZdrowie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News