Ekstrawagancja czy kicz? Panna młoda wzięła ślub w samej bieliźnie

Ekstrawagancja czy kicz? Panna młoda wzięła ślub w samej bieliźnie Źródło: Facebook.com/John Snipes

Ślub, jak na wydarzenie przełomowe przystało, wiąże się również z przygotowaniem schludnego stroju. Olśniewająca kreacja panny młodej i elegancki garnitur pana młodego - tak zwykliśmy to sobie wyobrażać. Zupełnie inaczej do sprawy podeszli amerykańscy nowożeńcy z Florydy. Panna młoda wyszła za mąż, przysięgając wybrankowi miłość, w samej bieliźnie!

Nie był to zwykły ślub. 23 marca na Florydzie odbyła się nietypowa ceremonia, na pierwszy rzut oka, nie mająca ze ślubem wiele wspólnego. Miłość przysięgli sobie Ahrielle i Jeremy Biddle.

Ślub w samej bieliźnie? Pan młody również się "wyróżnił"

Otoczka, na jaką zdecydowali się nowożeńcy, zadziwia świat. Para młoda przysięgła sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską na... przyozdobionej naczepie samochodowej. Na tym nie skończyło się ich "szaleństwo". 

Najwięcej kontrowersji wzbudził ubiór narzeczonych. Relacja ze ślubu krąży już w sieci. Na Facebooku pojawiły się zdjęcia z "ceremonii". Do polskich portali dotarły błyskawicznie.

Ślub Ahrielle i Jeremy Biddle odbył się w iście pierwotnych warunkach. Nie było blasku fleszy, ceremonialnej "pompy", eleganckich ubrań. Panna młoda wystąpiła w... samej bieliźnie ślubnej. Pan młody z kolei zaprezentował się w dżinsowych spodniach z szelkami, tzw. ogrodniczkach. 

Poza klasycznym obrządkiem wszystko wyglądało jak z bajki. Panna młoda została wprowadzona na naczepę. Tam czekał na nią pan młody oraz Aaron, mężczyzna przyjmujący przysięgę młodej pary. Sam ubrany był tak jak przyszły mąż, w dżinsowe spodnie. 

Młodzi przysięgli sobie miłość w blasku słońca. Tuż po zaślubinach udali się na kąpiel błotną. Jedno jest pewne - oryginalności i pomysłowości młodej parze nie zabrakło. Relacja z ich zaślubin poniosła się po sieci. Filmik z wydarzenia przekroczył już ponad 2 miliony wyświetleń! Internauci mają podzielona zdania w temacie - jedni uznają strój i otoczkę pary za przesadę i kicz. Kolejne doceniają pomysłowość i ekstrawagancję...

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widząc popularność relacji z nietypowego ślubu para postanowiła uruchomić zbiórkę na portalu GoFundMe. Celem małżonków jest uzbieranie środków na organizację miesiąca miodowego - wyjazd dżipem w góry w stanie Kolorado. Do szczęśliwej podróży młodzi potrzebują tym razem 5 tysięcy dolarów. 

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Atak w kościele na Woli. Ranny ksiądz, nie żyje jedna osoba
  4. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  5. Wiadomość, która zbiła nas z nóg. Krystyna Janda w żałobie, nie żyje osoba, której zawdzięcza wszystko
  6. Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża

źródło: Popularne, Facebook

Następny artykuł