Tuż przed ślubem okazało się, że jest umierająca. Reakcja narzeczonego rozrywa serca

Tuż przed ślubem okazało się, że jest umierająca. Reakcja narzeczonego rozrywa serca Źródło: Pixabay/Free-Photos

Ślub miał być najszczęśliwszym dniem w życiu tej pary. Okazało się, że radość została przerwana przez diagnozę, którą postawiono przyszłej pannie młodej. Reakcja ukochanego chwyta za serce.

Ślub miał być spełnieniem marzeń tej pary o długiej, wspólnej przyszłości. Poznali się w klubie, ale nie od razu wpadli sobie w oko. Jednak bardzo szybko okazało się, że zostali dla siebie stworzeni. Zaczęli planować wspólną przyszłość. Na drodze do szczęścia stanęła jednak diagnoza, którą kobieta usłyszała na krótko przed planowaną uroczystością.

Emilia i Kamil są w sobie zakochani do szaleństwa. Jak bardzo wielu młodych ludzi, realizują swoje pasje i snują plany na przyszłość. Emilia chciała wziąć udział w biegu ulicznym i postanowiła poddać się profilaktycznym badaniom. Wyniki wykazały, że ma poważną wadę serca. Z tego powodu nie tylko udział w biegu, ale również ślub stanęły pod znakiem zapytania.

Emilia i Kamil planowali ślub. Ich szczęście przerwała druzgocąca diagnoza przyszłej panny młodej

Problemy zdrowotne Emilii okazały się poważniejsze, niż początkowo przypuszczano. Jej wrodzona wada serca stopniowo się pogłębiała, a lekarze bezradnie rozkładali ręce. Oprócz serca zaczęły szwankować również inne organy. Diagnoza, którą młoda kobieta usłyszała w wieku zaledwie 23 lat, była druzgocąca.

Emilia, która planowała przepiękny ślub ze swoim ukochanym Kamilem, usłyszała, że ma tętniaka z rozwarstwieniem aorty w klatce piersiowej. Do tego jest obciążona genetycznie i podatna na choroby nowotworowe. Dziewczyna została poddana operacji, jednak pojawiły się poważne powikłania. Infekcyjne zapalenie wsierdzia nie jest możliwe do wyleczenia. Lekarze zgodnie orzekli, że przyszła panna młoda umiera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA:

Reakcja narzeczonego chwyta za serce: "Nie wyobrażam sobie odejść od niej"

Wiele osób zadaje pytanie, czy ślub w tak dramatycznej sytuacji ma sens. Emilia najprawdopodobniej wkrótce umrze, a mężczyzna zostanie sam. Jednak Kamil trwa przy boku swojej ukochanej w szpitalu i nie ma zamiaru odwoływać ceremonii. Emilia jest miłością jego życia i to właśnie jej pragnie powiedzieć sakramentalne "tak":

- Nie wyobrażam sobie odejść od niej. To tak, jakbym poddał się w najważniejszej walce mojego życia. Nie ma nic gorszego niż przegrać w takiej próbie. Wiem, że wiele osób by odpuściło, ale to nie o to chodzi. Jest ciężko, ale nie mamy wpływu na to, co się wydarzyło. Każdy zasługuje na szczęście, a my jesteśmy szczęśliwi, gdy jesteśmy razem - przyznaje chłopak.

Reakcja narzeczonego Emilii chwyta za serce. Zakochani chcą cieszyć się każdą chwilą spędzoną razem. Wiadomo, że ślub wciąż jest tematem ich rozmów i rozmawiają o szczegółach tego wydarzenia. Najprawdopodobniej będzie to skromna ceremonia w rodzinnym gronie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zbigniew Wodecki miał ROMANS z Olgą Bończyk?! Jej najnowsze słowa szokują: „Zawsze w sercu będę miała jego ROZPALONE oczy”
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń. Ludzie bardziej kochają psy niż innych ludzi
  4. Marta Kaczyńska chwali się nowym członkiem rodziny. Jest taki uroczy, że nie możemy oderwać wzroku (Zdjęcia)
  5. Pawłowicz żąda reakcji Kościoła ws. wystąpienia Tuska. Mówi o "szatano-faszyście"
  6. 4-letnia księżniczka Charlotte umie pokazać humorki. Jej najnowsze zdjęcia rozłożą was na łopatki

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News