Zmarła tuż przed ich ślubem. Gdy narzeczony odnalazł to zdjęcie, nie mógł się ruszać

Zmarła tuż przed ich ślubem. Gdy narzeczony odnalazł to zdjęcie, nie mógł się ruszać

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Na ten niezwykły moment wiele osób czeka już od dziecka, jednak nie wszystkim dane jest go przeżyć. Historia tej pary jest niesamowita - tragiczna śmierć kobiety tuż przed sakramentalnym "tak" oraz zdjęcie, którego narzeczony zupełnie się nie spodziewał. 

Ślub jest jednym z tych momentów, o których marzy się całe życie. Niemalże każdy z nas wyobraża sobie siebie stojącego przed ołtarzem, oczekującego na swoją ukochaną, która pojawi się w śnieżnobiałej sukni, tłumy znajomych, uśmiechniętych twarzy, poruszającą muzykę i pięknie wystrojony kościół. Niestety nie każdemu dane jest taką chwilę rzeczywiście przeżyć. Niektórym nie uda się znaleźć przez całe życie swojej drugiej połówki, a inni rozmyślą się w ostatnim momencie. Historia Johna i Michelle jest jednak zupełnie inna.

Zaplanowany ślub tragicznie odwołany

John i Michelle poznali się i poczuli coś do siebie jeszcze w liceum, lecz zakończenie szkoły i wyjazdy nie pozwoliły im na dłuższy związek. Przez 8 lat praktycznie nie mieli ze sobą kontaktu, jednak po tym czasie ich drogi znowu się skrzyżowały - wrócili do siebie i deklarowali, że żadne nigdy nie przestało kochać drugiego. Wszystko wydawało się idealne, planowanie ślubu trwało w najlepsze, jednak z dnia na dzień zapadł wyrok - kobieta ma nieuleczalny nowotwór w dość zaawansowanym stanie. Konieczna była niezwykle niebezpieczna operacja zagrażająca bezpośrednio jej życiu. Para postanowiła przyśpieszyć kwestię ślubu cywilnego, by oficjalnie być małżeństwem już przed operacją - tak na wszelki wypadek. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem, operacja się udała, a John i Michelle spokojnie mogli planować ślub kościelny. Tragedia przyszła nagle - 2 tygodnie przed planowanym wydarzeniem kobieta zmarła, a jej ukochany nie mógł pogodzić się ze stratą. Jej pamięć postanowił uczcić stroną na Facebooku, na której opisywał ich losy. Zwierzył się tam również z niezwykłego znaleziska, które wstrząsnęło internautami.

Wzruszające zdjęcie, którego ukochany nie mógł się spodziewać

Po długim czasie pełnym łez i rozpaczy mężczyzna zebrał w sobie siły i postanowił zrobić porządek w rzeczach zmarłej żony. W ręce wpadł mu telefon, a w galerii odnalazł wzruszające zdjęcie Michelle w wybranej przez nią sukni ślubnej. Kiedy je zobaczył nie mógł się ruszać. Całe jego ciało ogarnął paraliż, a oczy wypełniły się łzami. - To moja żona. W swojej sukni ślubnej, Sukni, w której nigdy jej nie widziałem - napisał pod opublikowaną fotografią.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dalej mężczyzna marzy o tym, by zobaczyć kobietę właśnie w tej sukni, idącą w jego stronę, środkiem kościoła. Wspomina także, jak opowiadała w hospicjum wszystkim o jej wymarzonej uroczystości - wtedy jeszcze nie wiedziała, że śmierć przyjdzie tak szybko. - Gdy znalazłem to zdjęcie, leżałem bez ruchu. Byłem zdruzgotany i szczęśliwy. Łzy spływały mi po policzkach… Ona w tej sukience. Chce żyć długo. Chce wziąć kościelny ślub. Chce mieć dzieci i wnuki [...] - napisał zrozpaczony John. Strata ukochanej osoby zawsze jest bolesna, jednak ciężko sobie wyobrazić rozpacz człowieka, który pogodzić się z nią musi zaledwie kilka dni przez wymarzonym ślubem - chwilą, która miała być najważniejsza w ich wspólnym życiu. ślub Fot. Facebook/Better Not Bitter Widower with John Polo
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Aż chce się płakać. Chłopczyk, który zachwycił w Mam Talent jest niewidomy
  2. 5 RZECZY, KTÓRE NA PEWNO ROBISZ, A MOGĄ ZABIĆ TWOJEGO PSA
  3. Jak się ubrać do teatru? Praktyczne porady stylisty
  4. Gigantyczna afera! Mafia wzięła się za gwiazdorów disco polo
  5. Zarabia więcej niż Joanna Krupa. Zarobki Joanny Kulig są kosmiczne
Następny artykuł