Tuż przed ślubem teściowa przekazała narzeczonej ważne słowa. Rozpłakała się i wybiegła

Tuż przed ślubem teściowa przekazała narzeczonej ważne słowa. Rozpłakała się i wybiegła Źródło: Fot. Pixabay

Ślub jest bez wątpienia wydarzeniem, które całkowicie odmienia życie młodej pary. Tego wyjątkowego dnia poza małżonkiem zyskuje się bowiem także wielu bliskich, spokrewnionych z ukochaną osobą. Poruszająca historia pani Moniki, którą opisała w liście do jednego z polskich mediów, wyciska łzy oraz rzuca całkowicie nowe światło na stereotypową relację między synową i teściową.

Prawdziwym problemem wielu zakochanych okazuje się nawiązanie dobrych relacji z rodziną wybranka. Nie zawsze łatwo jest bowiem zdobyć akceptację oraz szacunek krewnych ukochanej osoby, która często w inny sposób wyobraża sobie przyszłego małżonka bliskiej osoby.

Ślub odmienia życie nie tylko młodej pary?

Czasami zdarza się jednak, że rodzice partnera szybko przekonują się do jego ukochanej osoby, co stało się w przypadku relacji 28-letniej Moniki oraz 59-letniej Joli, które o swojej relacji opowiedziały w liście do jednego z polskich portali internetowych. Tuż przed ślubem matka pana młodego napisała bowiem specjalną wiadomość dla przyszłej synowej, która okazała się niezwykle poruszająca dla obu pań oraz tysięcy internautów. Jak czytamy w relacji ze zdarzenia, roztrzęsiona Jolanta miała pozostawić wybrance syna kartkę oraz szybko wybiec z jej pokoju. Treść listu otrzymanego przez Monikę jest naprawdę wzruszająca. Teściowa szczerze ujawniła w nim bowiem swoje uczucia względem Moniki, ujawniając także bardzo przykrą historię ze swej przeszłości.

Co pani Jolanta napisała w liście do przyszłej synowej?

- Już jutro zostaniesz żoną mojego kochanego syna. Ten dzień na zawsze zapamiętasz nie tylko Ty, ale także cała nasza rodzina, ponieważ dzięki temu, że się poznaliście i ja mogę cieszyć się tym, że zyskałam córkę. Jest to bardzo emocjonujące dla mnie, ponieważ kiedyś miałam córkę, ale zmarła, gdy miała zaledwie pięć latek. Chorowała na bardzo silną odmianę białaczki, która odebrała jej szansę dorastania, dojrzewania, zakochania się i w końcu wyjścia za mąż. (...) Jesteś taką kobietą, którą chciałabym, żeby była moja córka. Jesteś wartościowym człowiekiem i nigdy o tym nie zapomnę - napisała poruszona pani Jola.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Dlatego też słowa, które często padają w takich momentach, że zyskuje się dzieci - mają pokrycie w naszej historii, ponieważ dla mnie jesteś jak córka, którą straciłam, ale też taką którą zyskałam. (...) Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek powiem to swojej synowej, ale Moniko: „Kocham Cię”. Wierzę, że wasze życie będzie szczęśliwe i pełne radości. Jesteś częścią naszej rodziny i nigdy nie zmienię o Tobie zdania, ponieważ traktuję Cię jak własne dziecko. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać i że mój syn wybrał sobie tak mądrą i piękną kobietę za żonę - dodała matka pana młodego, czym niezwykle wzruszyła swoją przyszłą synową.Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Kret BŁAGAŁ na kolanach Tadlę o wybaczenie. Dziennikarka go publicznie upokorzyła
  2. Co na to Magda Gessler? Jej córka pokazała się milionom widzów bez majtek
  3. Zbierali pieniądze na leczenie sparaliżowanego Tomasza Golloba. Przejął je… komornik
Następny artykuł