To, co zrobiła jej teściowa tuż przed ślubem odbiera mowę. Prawdziwy koszmar

To, co zrobiła jej teściowa tuż przed ślubem odbiera mowę. Prawdziwy koszmar Źródło: flickr.com

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu - tak przynajmniej przyjęło się w ogólnym przekonaniu. Bez wątpienia do tego ziszczenia fantazji na temat romantycznej miłości dąży niejedna osoba. Czy jesteśmy romantykami, czy nie - trudno znaleźć kogoś, kto do ślubu podchodziłby lekceważąco. Czasami jednak przykrości w tak podniosłym dniu mogą nas spotkać ze strony osób, które powinny nas wspierać najbardziej.

Ślub - kto nie fantazjował o tym, jak będzie wyglądał ten dzień w jego życiu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Każdy z nas prędzej czy później znajdzie się na ślubie - czy to własnym, czy to kogoś bliskiego. Wówczas nie sposób jednak, niezależnie od okoliczności, nastrajać wszystkich wokoło negatywną energią. Niestety, są i takie przypadki, a nawet jeszcze gorsze - takie, które dążą do zepsucia ceremonii.

Bardzo boleśnie przekonała się o tym pewna kobieta, która postanowiła opisać swoje przeżycia w internecie. Autorka wpisu z portalu Reddit podzieliła się z internautami historią dotyczącą trudnej relacji, jaką ma ze swoją przyszłą teściową. Okazuje się bowiem, że matka jej ukochanego za nic w świecie nie chce, aby nadchodzący ślub został zapamiętany jako fantastyczne wydarzenie.

Ślub nie dojdzie do skutku? Historia najgorszej przyszłej teściowej

Autorka wpisu nie kryje się z tym, że nie przepada za swoją teściową. Jak jednak wynika z jej słów, za taki stan rzeczy odpowiada matka jej ukochanego. Z wypowiedzi internautki wynika, że ta nigdy jej nie lubiła, a swojego syna traktuje jak dziecko, mimo że ten jest już dorosłym mężczyzną.

 - Rok temu zaręczyłam się z ukochanym. Planowaliśmy pobrać się w grudniu w Kolumbii. Byłam niesamowicie podekscytowana. Bardzo się cieszyłam, że narzeczony dał się namówić na ślub za granicą. Niestety ten plan nie podoba się mojej przyszłej teściowej. Zawsze wiedziałam, że za mną nie przepada. Jest uprzejma i sztucznie przyjacielska. Potrafi usiąść mojemu narzeczonemu na kolanach, odgarniać mu włosy za ucho, a nawet kroić za niego jedzenie. Kiedyś nawet byłam świadkiem, jak karmiła go w miejscu publicznym - podaje internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zniszczyła suknię ślubną

Teściowa autorki wpisu ma wciąż narzekać na wszystko, co związane ze ślubem - ceny biletów lotniczych do Kolumbii, wymyśla, że nikt nie mówi tam po angielsku, straszy wszystkich tym, że w trakcie ślubu zostaną napadnięci i tak dalej. Przyszła panna młoda starała się jakoś wytrzymywać jej paplaninę, ale do czasu. Jak opisuje w sieci, kiedy zostawiła teściową samą ze swoją suknią ślubną ta... wskoczyła w nią, tylko po to, by ją zniszczyć.

 - Ciągle powtarza, że tyję. Muszę uważać na kalorie, żebym mogła “wcisnąć się w sukienkę”. Sama chwali się swoją dietą i tym, jak szykownie i szczupło wygląda w swojej sukience, którą kupiła na ślub. Ta urocza rozmowa została przerwana, gdy mój narzeczony poprosił mnie, żebym pomogła mu rozłożyć łóżko w pokoju gościnnym. Teściowa została sama. Jakiś czas później weszłam do naszej sypialni i kogo tam zobaczyłam? Moja przyszła teściowa próbowała ściągnąć moją suknię ślubną przez głowę, ale utknęła. “Co tu się dzieje?!” - spytałam, a ona powtarzała tylko: “O mój Boże, o mój Boże!”. W tym momencie miałam w głowie tylko to, żeby nie zniszczyła prześwitującego materiału na plecach sukni, więc pospieszyłam jej z pomocą. Niestety ona już zdążyła go zedrzeć. Zepsuła też boczny zamek, a na trenie zostawiła brudny ślad po bucie. Gdy tylko udało jej się ściągnąć suknię (przy okazji zostałam głęboko zniesmaczona, bo okazało się, że teściowa nie ma na sobie żadnej bielizny) spytałam ją, co sobie wyobrażała. Odpowiedziała, że chciała się upewnić, że sukienka będzie na mnie pasować. Stwierdziła, że jeśli ona się w nią zmieści, to ja też. Jeśli natomiast byłaby na nią za mała, wtedy ewidentnie musiałabym wziąć się za siebie. Nie wzięła pod uwagę faktu, że miałam już za sobą ostatnią przymiarkę i suknia leżała na mnie jak ulał - czytamy we wpisie.

Nie sposób nazwać tego koszmarem, bo przecież nie takim zachowaniem powinny odznaczać się osoby tak bliskie. Niestety, ale autorka wpisu nie podsumowała go informacją czy ślub w końcu odbył się czy nie. Jednak komentatorzy, którzy zebrali się pod jej wypowiedzią, byli jednomyślni - nie pozwoliliby takiej kobiecie w ogóle brać udziału w ślubie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Agnieszka Chylińska ZASKOCZYŁA całą Polskę! Takiej jej DAWNO nikt nie widział. Niesamowita!
  2. Piękna gwiazda TVP rozpaliła tym zdjęciem WSZYSTKICH! Nie można oderwać od niej wzroku!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News