Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła

Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła Źródło: youtube.com/Rumble Viral

Ślub, który miał być bardzo spokojny, zamienił się w prawdziwe show. Nikt nie spodziewał się, że taniec pana młodego i jego matki stanie się prawdziwym fenomenem na miarę Broadwayu. Czegoś takiego już dawno nie widziano.

Ślub jest bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu pary młodej i całej rodziny, która przez sakramentalne powiedzenie sobie "tak" przed ołtarzem powiększy się o kolejną liczbę członków. Wesela, które mają uczcić zdrowie nowożeńców, także wpisują się w tradycję zawierania związku małżeńskiego. W trakcie jednej z takich zabaw pan młody wraz ze swoją mamą rozkręcili prawdziwe show, którego nie powstydziliby się aktorzy występujący na Broadwayu. Goście obserwujący tańce nie mogli się spodziewać, że są świadkami pląsów, które podbiją cały internet.

Ślub rodem z musicalu

Do nietypowej sytuacji w trakcie zabawy weselnej doszło w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna imieniem Ared szykował prawdziwą niespodziankę dla gości na weselu, jakim miał być taniec z jego mamą. Mimo że nowożeniec nigdy nie wykazywał zainteresowań związanych z tańcem, to dołożył wszelkich starań, aby goście jego przyjęcia wyszli z niego oczarowani. Mama Areda nie dość, że pomogła swojemu dziecku, to sama starała się, jak najbardziej mogła, aby tego wieczora nikt nie zapomniał.

Taniec matki z synem zaczął się przy akompaniamencie bardzo spokojnej muzyki. Goście, którzy spodziewali się powolnego i tradycyjnego pląsania po parkiecie, zostali całkowicie zaskoczeni, a Arden i jego rodzicielka dali niezapomniane show, które obecnie podbija platformę YouTube.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie na YouTube są oczarowani

O tym, jak niezwykły był taniec dwójki Amerykanów przekonać się możemy czytając sekcję komentarzy na YouTube. Osoby oglądające pląsy nie mogły uwierzyć, że do takiej sytuacji w ogóle doszło. Sam Arden dostał wiele komentarzy dotyczących swojej urody. Według internautów wygląda on jak Harry Potter.

- Prawdopodobnie najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. Facet umie się ruszać! - chwali jeden z internautów.

- Wygląda jak Harry Potter, więc 10 punktów dla Gryffindoru - żartuje kolejny.

- Po prostu cudowny! Miłość między matką a jej synem jest absolutnie bezcenna i wyjątkowa. Wzruszyłem się - czytamy komentarze zachwyconych oglądających.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Patryk dalej jest w śpiączce. Materiał DDTVN łamie serce
  4. Syn Katarzyny Dowbor publicznie o jej testamencie i majątku dla zwierząt. "Jak możesz?!"
  5. Internauci błagają dzieci Wiśniewskiego: "Nie idźcie w ślady ojca"

źródło: Wiesz.net.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News