Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie Źródło: Pixabay/Free-Photos

Ślub miał być najszczęśliwszym dniem w jej życiu. Tak się jednak niestety nie stało. Panna młoda zamiast przysięgi odczytała SMSy narzeczonego, a zaraz potem rozpętała się prawdziwa burza.

Ślub miał być najpiękniejszym dniem w życiu tej młodej pary. Zakochani bardzo długo przygotowywali się do uroczystości i wydawało się, że nic nie stanie im na przeszkodzie. Gdy wszystko było już gotowe, a goście w napięciu oczekiwali na ceremonię, wydarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego. Nikt nie spodziewał, że ślub Casey i Alex będzie tak wyglądał. 

Kobieta była już gotowa. Przed wyjściem z domu postanowiła sprawdzić jeszcze swoją skrzynkę mailową. To, co tam zobaczyła, zmroziło jej krew w żyłach. Przyszła panna młoda otrzymała zrzuty ekranu, na których było widać korespondencję jej narzeczonego z inną kobietą oraz ich wspólne zdjęcia. Daty wysłania wiadomości wskazywały na to, że romans trwa już od kilku miesięcy i kochankowie kontaktowali się nawet kilka dni przed ślubem. 

"Ja bym za niego nie wyszła. A ty?” Tajemnicza wiadomość sprawiła, że ślub stanął pod znakiem zapytania

Casey przeczytała obszerną wiadomość obcej kobiety na temat romansu z narzeczonym. Dla przyszłej panny młodej stało się jasne, że ślub nie będzie wyglądał tak, jak sobie wymarzyła:

- Ja bym za niego nie wyszła. A Ty? - pytała w wiadomości e-mail kochanka Alexa. 

Zdradzona narzeczona chciała od razu udać się do swojego niewiernego partnera i natychmiast zerwać zaręczyny, jednak w jej głowie pojawił się zupełnie inny pomysł. Przyszła panna młoda postanowiła zachowywać się tak, jakby nic się nie stało i ukarać partnera w najmniej oczekiwanym momencie. Mężczyzna nie spodziewał się, że uroczysty ślub będzie miał tak przykry finał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Panna młoda odczytała SMSy narzeczonego. Głośne rozstanie zamiast wesela

Casey i Alex pojawili się w kościele. Panna młoda była bardzo zdenerwowana i mężczyzna od razu to zauważył. Nie miał jednak pojęcia, że już za chwilę czeka go największa kompromitacja w życiu. Gdy para dotarła do ołtarza, zdradzona kobieta zaczęła wcielać swój plan w życie.

Panna młoda odwróciła się do rodziców i gości i wyjawiła brutalną prawdę o niedoszłym mężu. Poinformowała zgromadzonych, że Alex oszukiwał ją przez długi czas i ślub się nie odbędzie. Zgromadzeni nie mogli uwierzyć w to, co słyszą, jednak po chwili ich wątpliwości zostały rozwiane. Kobieta wzięła telefon i publicznie odczytała SMSy, które jej niedoszły mąż wymieniał z kochanką.

Ślub się nie odbył, a niewierny narzeczony został skompromitowany w oczach rodziny i gości. Casey podzieliła się swoją historią z internautami i dziś zachowanie jej niewiernego narzeczonego jest komentowane przez bardzo wiele osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Wiadomo, ile Joanna Mazur zarobiła na „Tańcu z gwiazdami”. Absolutny rekord, kwota zwala z nóg
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

źródło: Popularne 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News