Urodziła dziecko. Nie żyje

Urodziła dziecko. Nie żyje Źródło: Pexels - @Pixabay

Ślub miał być początkiem ich wspólnego życia, jednak niebawem doszło do wielkiego dramatu. Wiele osób nie mogło uwierzyć w to, że taka sytuacja mogła wydarzyć się naprawdę, jednak okazuje się, że przerażająca historia jest faktem.

Ślub jest ważnym momentem w życiu każdej pary. Wiele osób nie może doczekać się spotkania z ukochaną osobą przed ołtarzem i wypowiedzenia sakramentalnego "tak", jednak historia jednej z par nie miała szczęśliwego zakończenia. Wydawałoby się, że ta sytuacja nie może zakończyć się tragedią, jednak przykład pewnej kobiety pokazał, że powinniśmy być zawsze przygotowani na najgorsze wydarzenia.

Smutne losy jednego z mężczyzn miały miejsce kilka lat temu, jednak do dziś pozostają dla niego wielką tragedią. Wydawałoby się, że jego sytuacja może być wyłącznie powodem do wielkiego szczęścia, jednak okazało się, że czekają go bardzo trudne chwile, z którymi radzić sobie będzie musiał aż do końca życia.

Ślub miał być początkiem wspólnego życia

Matt Logelin wspomina wydarzenia z 2008 roku, gdy wziął ślub ze swoją wieloletnią dziewczyną. Po krótkim czasie młoda Liz zaszła w ciążę, co było powodem do wielkiej radości w całej rodzinie. Para od dawna marzyła o potomstwie i zanosiło się na to, że wkrótce spełni się jej największe marzenie. Wyniki badań potwierdziły, że kobieta urodzi córkę.

Wtedy jednak doszło do niepokojącego wydarzenia, które doprowadziło do wielu przemyśleń ze strony obu małżonków. Nie było ono jednak w stanie zakłócić wielkiego entuzjazmu, który powstał po usłyszeniu wieści o ciąży.

- Niestety okazało się, że ciąża mojej najdroższej żony jest zagrożona i Liz wymagała hospitalizacji, jednak to wcale nie powodowało, że przestaliśmy cieszyć się na nowego członka rodziny - wręcz przeciwnie, nie braliśmy pod uwagę złych scenariuszy. Liczyło się dla nas tylko to, aby Liz była zdrowa, a tym samym, żeby zdrowe było nasze maleństwo - opowiada po latach Matt Logelin.

Ślub był dla niego spełnieniem marzeń

Poród odbył się nieco przed planowanym terminem, jednak bez większych komplikacji. Młoda mama nie mogła długo cieszyć się z obecności córki, bo już po chwili dziecko zostało jej odebrane przez lekarzy w celu przeprowadzenia rutynowych badań. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przez pewien czas po porodzie nie mogła chodzić, dlatego lekarze dopiero po chwili pozwolili jej podejść do córki. Nic nie zwiastowało jednak wówczas wielkiego dramatu. Kobieta po kilku krokach straciła przytomność i upadła na ziemię. Po kilkunastu godzinach lekarze potwierdzili jej śmierć.

Mężczyzna długo nie mógł poradzić sobie ze stratą żony. Po jakimś czasie odkrył, że jego ukochana prowadziła w tajemnicy bloga dotyczącego życia ciężarnej kobiety. Postanowił on kontynuować jej twórczość i opowiedzieć internautom o tragicznych wydarzeniach ze szpitala. W ten sposób zdołał poradzić sobie z wielkim smutkiem, a sam blog zyskał ogromną popularność.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Najważniejsze słowa Wałęsy od lat. Właśnie pogrążył wielu ludzi, wielkie fałszerstwo ujawnione
  4. Piotr Żyła postawiony pod ścianą przez Justynę. Bezczelność maksymalna
  5. Miliony ludzi mówi, że jest zjawiskowo piękna. Wygląda jak Godlewska

źródło: Popularne

Następny artykuł