Miał być ślub, a był pogrzeb. Tuż przed ceremonią doszło do niewyobrażalnej tragedii, niedoszła panna młoda jest zrozpaczona

Miał być ślub, a był pogrzeb. Tuż przed ceremonią doszło do niewyobrażalnej tragedii, niedoszła panna młoda jest zrozpaczona Źródło: Unsplash/ Caleb Ekeroth

Ślub miał być spełnieniem marzeń tej dwójki młodych ludzi. Tuż przed ceremonią doszło do niewyobrażalnej tragedii, na skutek której zamiast zaślubin odbył się pogrzeb. Teraz panna młoda jest zrozpaczona,

Ślub nie odbył się z powodu ogromnej tragedii, do której doszło tuż przed ceremonią. Panna młoda była zdruzgotana, gdy okazało się, że zamiast ceremonii ślubnej będzie musiała uczestniczyć w smutnych uroczystościach pogrzebowych. 

Ślub miał być spełnieniem marzeń 

Ślub był dla tej dwójki zakochanych w sobie młodych ludzi spełnieniem marzeń. Już nie mogli się doczekać, kiedy wreszcie będą mogli nazwać się mężem i żoną. Przed ceremonią postanowili udać się na krótkie, spontaniczne wakacje. 

Nikt nie spodziewał się, że te relaksujące wczasy zakończą się w taki sposób. Doszło bowiem do niewyobrażalnej tragedii. Panna młoda z pewnością przeklinała dzień, w którym para postanowiła wyjechać na te wakacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niewyobrażalna tragedia 

Para chciała odpocząć przed wielkim dniem, bo jak wiadomo przygotowania do ślubu są czasem zajęciem dość męczącym i stresującym. Wiążą się z załatwianiem wielu spraw i dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik. Wyjazd na Ibizę miał zrelaksować narzeczonych. 

Zakochanym zależało na tym, żeby uwiecznić najpiękniejsze momenty ze swoich wakacji, by móc później podzielić się swoimi pamiątkami z rodziną i przyjaciółmi. Pan młody wpadł na pomysł, żeby zrobić spektakularne zdjęcie podczas spaceru po klifie. Usiłował wykonać wyjątkową fotografię i właśnie wtedy doszło do nieszczęścia.

Mężczyzna potknął się i spadł z z wysokości 25 metrów. Jego ukochana, która z zawodu jest pielęgniarką, usiłowała jakoś pomóc partnerowi. Stracił jednak przytomność i mimo reanimacji nie udało się go uratować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Rancza" przeszedł kolejną operację. Walczy z nowotworem, nie jest dobrze
2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

Para miał piękne plany dotyczące wspólnego życia. Wydawało się jej, że świat stoi przed nią otworem. Na skutek tego nieszczęśliwego wypadku wszystko to przestało mieć znaczenie. Zrozpaczona panna młoda zamiast szykować się na swój ślub, musiała przyzwyczaić się do wizji życia bez swojego ukochanego. Do kościoła udała się nie po to, żeby przyrzekać miłość i wierność, ale po to, aby pożegnać swojego ukochanego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WYŻSZA emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Anna Jantar tuż przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna prawie zemdlał, gdy usłyszał jej słowa
  3. Służby przesłuchują ginekologów i kobiety z całego powiatu. Noworodek został brutalnie zabity
  4. Pies przerwał ślub. Pojawił się przed ołtarzem w kluczowym momencie
  5. Syn zarobił pierwsze wielkie pieniądze w życiu. W liście zawiadomił rodziców co z nimi zrobi, rozpłakali się

Źródło: Lelum 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News