Mąż porzucił żonę. Szybko pożałował, zbieramy szczęki z podłogi

Mąż porzucił żonę. Szybko pożałował, zbieramy szczęki z podłogi Źródło: fot. pixabay.com/debowscyfoto

Ślub miał być prawdziwym spełnieniem marzeń jednej z internautek. Niestety, ale nad zakochaną parą szybko zawisły ciemne chmury i zakochani musieli wziąć rozwód. Po kilku dniach mężczyzna pożałował decyzji o zostawieniu żony i postanowił poprosić ją o przebaczenie. Powodem jego rozpaczy nie była jednak utracona miłość.

Ślub jest jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Ślubowanie sobie na miłość, wierność i uczciwość małżeńską, aż się nie opuści danej osoby, dla wielu jest bardzo szczególnym momentem. Niestety, ale czasem wielkie uczucie kończy się na sali sądowej, gdzie niedawni zakochani rozwodzą się.

Jedna z internautek wyznała, że rozpad jej związku był wyjątkowo oryginalny. Na tydzień, po wyroku sądu, jej były mąż zadzwonił, aby prosić o wybaczenie i powrót do relacji. Jak się jednak okazało, to wcale nie serce motywowało go do poproszenia swojej eks-ukochanej o wybaczenie

Ślub był piękny, a rozwód oryginalny. Zabawne wyznanie anonimowej internautki

Pomimo tego, że rozwód kosztował ją wiele nerwów i nieprzespanych nocy, jedna z internautek będzie wspominać go rozbawiona. Wszystko przez postawę jej byłego męża, który po tygodniu chciał wrócić. Decyzja o ratowaniu związku nie wynikała jednak z uczuć mężczyzny.

- Przed chwilą zadzwonił do mnie mój były mąż. Facet, z którym rozwiodłam się tydzień temu płakał w słuchawkę,mówiąc, że nie może beze mnie żyć, że mnie kocha i żebym wróciła do niego. Kiedy przerwałam mu jego rzewny wywód, przypominając, że to on mnie zostawił, a nie ja jego, trochę się uspokoił i w odruchu szczerości wyznał mi, że… nie umie gotować sobie obiadów - wyznała użytkowniczka Facebooka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Internauci nie mogą pozbierać się ze śmiechu

Nie da się ukryć, że wyznanie kobiety spotkało się z natychmiastowym odzewem ponad 3 tysięcy internautów, którzy nie zawiedli w komentarzach, wyśmiewając postawę zdesperowanego mężczyzny.

- "Czyli można powiedzieć, że kochał Cię za-żarcie", "Może niektórzy stwierdza, że to wyznanie jest nieprawdziwe. Ale słysząc pewne teksty od facetów, dla mnie to wyznanie, jeśli nie prawdziwe, jest prawdopodobne", " Dlatego warto, by kobiety uczyły się gotować. Jak Ciebie bydlak zostawi- zdechnie z głodu!" - pisali rozbawieni sytuacją obserwujący wątek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Krystyna Pawłowicz? Ta wiadomość zelektryzuje pół Polski!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Widzowie TVP nie mogli uwierzyć własnym uszom! Chodakowska tak obraziła celebrytkę, że ta się popłakała na wizji
  4. Tragiczny wypadek w „M jak miłość”. Fani serialu wstrzymali oddech
  5. Ferdek z "Kiepskich" w opałach. Internauci są na niego wściekli!

źródło: Facebook

Następny artykuł