Odbierze Wam mowę! Górski z kabaretu i "Ucha Prezesa" bierze ślub, różnica lat jest sensacyjna

Odbierze Wam mowę! Górski z kabaretu i "Ucha Prezesa" bierze ślub, różnica lat jest sensacyjna Źródło: youtube.com/UchoPrezesa

Król kabaretu niedługo weźmie ślub. Robert Górski, który od wielu lat zabawia Polaków w kabarecie Moralnego Niepokoju, a także w internetowym serialu "Ucho Prezesa" stanie na ślubnym kobiercu. Różnica wieku między nim, a jego partnerką jest sensacyjna.

Ślub Roberta Górskiego, znanego z występów z kultową formacją "Kabaret Moralnego Niepokoju", a także odtwórcy roli Jarosława Kaczyńskiego w serialu "Ucho Prezesa", jest najgłośniejszą informacją dzisiejszego poranka. Aktor i kabareciarz zdecydował się powiedzieć sakramentalne "tak" młodszej o 14 lat Monice Sobień. Para, która ma małą córeczkę zdecydowała się na ten zaskakujący krok po zaledwie rocznej znajomości.

Ślub Górskiego i Sobień przyciągnął uwagę mediów. Ponad 14 lat różnicy między zakochanymi

Związek dziennikarki i kabareciarza zaczął się równo rok temu od wywiadu, którego oddzielił odtwórca roli Jarosława Kaczyńskiego. Przedstawicielka mediów miała całkowicie zawrócić w głowie królowi kabaretu, który przerwał dla niej swój wieloletni, trwający 10 lat związek z organizatorką występów kabareciarzy Beatą Harasimowicz. Była ukochana Górskiego bardzo źle zniosła odejście mężczyzny i jego ojcostwo, ale teraz życzy narzeczonym wszystkiego najlepszego. W przeszłości artysta kabaretowy związany był także z Katarzyną Osipowicz, która jest matką jego pierwszego dziecka, piętnastoletniego Alana.

- Bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem - przyznał Górski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kabareciarz żartuje na temat związku i Jarosława Kaczyńskiego

Sam Górski na łamach Super Expressu postanowił opowiedzieć o swoim związku, a przy okazji wbić szpilę prezesowi Prawa i Sprawiedliwości, którego parodiuje od lat.

- Nie chcę komentować, możemy porozmawiać o Opolu, które prowadzę… Chcę oddzielić swoje prywatne życie… Proszę napisać, że z pewnością wszyscy znajomi „Prezesa” mówią, że jest szczęśliwy, tym bardziej że prowadzi kabareton w Opolu… W każdym bądź razie prawdziwy prezes powinien mi zazdrościć, że się żenię i tyle. No nie mogę nic więcej powiedzieć… - powiedział w wywiadzie gwiazdor kabaretu

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "NAJBRZYDSZA panna młoda" na świecie! Śmiali się z niej wszyscy, dziś jej wygląd to totalny szok
  2. TRAGEDIA! Nie żyje córka legendarnego muzyka. Dziewczyna miała 24 lata, gwiazdor wydał oświedczenie
  3. Autokar z pielgrzymami stanął w płomieniach. TVN informuje, nie żyje 21 osób
  4. To już oficjalne. Wiadomo, ile wyniesie waloryzacja rent i emerytur, tyle dostaniecie
  5. Zapiszecie się? Będzie głodówka smoleńska, szukają chętnych
  6. Przygotowano prawdziwą petardę. Ma to przebić Big Brothera

źródło: Super Express

Następny artykuł