Presja ślubna poraża nowożeńców. Wyciekły wstydliwe zdjęcia, które obrazują spektakularną katastrofę

Presja ślubna poraża nowożeńców. Wyciekły wstydliwe zdjęcia, które obrazują spektakularną katastrofę Źródło: Fot. Pixabay / Artistic Films

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Narzeczeni starają się, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Szczególnie panny młode przywiązują ogromną wagę do tego, aby podczas tego dnia wszystko wyglądało idealnie. Ich wysiłki zostały jednak przekreślone przez zdjęcia, które przypadkiem opublikowali ich bliscy. Sieć obiegły kompromitujące fotografie, przez które panny młode ze wstydu zapadły się pod ziemię.

Ślub jest piękną i stresującą chwilą, którą na szczęście wspominamy pozytywnie, bowiem to właśnie tego dnia decydujemy się na wspólne życie z naszą drugą połówką.

Co jednak, jeśli kilka fotografii przekreśli zupełnie nasze radosne wspomnienia i zamieni je w jeden, wielki koszmar? W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia, których panny młode wstydzą się niemal na samą myśl o tym, co przedstawiają.

Ślub, na którym powstały wyjątkowo kompromitujące zdjęcia

Na popularnym serwisie Papilot ukazały się fotografie, które powstały przed, w trakcie lub tuż po ślubie. Panny młode bardzo żałują swoich wysoce niestosownych zachowań, na które pozwoliły sobie, gdy wszystkie podniosłe emocje opadły i w końcu można było nieco "wyluzować".

Na pierwszej fotografii widzimy kobietę, która tuż przed ślubem nagle odczuła, że musi udać się "za potrzebą". Za chwilę miała jednak stanąć przed ołtarzem. Była więc ubrana w suknię ślubną, która zdecydowanie uniemożliwia zrealizowanie tej czynności. Poprosiła więc swoją druhnę, aby przytrzymała ona fragment jej sukienki, aby mogła ona opróżnić swój pęcherz. Jej mina mówi sama za siebie.

Zdjęcie drugie przedstawia pannę młodą, która chwilę po ceremonii bardzo zgłodniała. Najwyraźniej przed ślubem odmawiała sobie jedzenia przez długi czas, by cieszyć wszystkich zgromadzonych idealną sylwetką. Pech chciał, że wilczy apetyt pojawił się u niej w niezbyt sprzyjającej chwili, gdy bliscy przez cały czas ją obserwowali, a w pogotowiu trzymali swoje aparaty fotograficzne. Niestety uwiecznili pannę młodą. Z pewnością chciałaby zapomnieć o tej publikacji...

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ostatnia z kobiet jest prawdziwą mistrzynią. Pamiętała o wszystkich zabiegach, którym poddała się tuż przed huczną ceremonią, które miały uczynić z niej boginię. Udała się więc do kosmetyczki, fryzjera, a nawet zrobiła sobie manicure i pedicure. Zapomniała jednak o bardzo ważnym elemencie, który znajduje się pod jej pachą. Nie ogoliła włosów, które wystawały jej spod ślubnej sukni. Natychmiast udała się więc z jedną z druhen do pokoju hotelowego, aby tam usunąć niechciane owłosienie. Druga druhna nie mogła powstrzymać się przed zrobieniem jej zdjęcia, które niestety właśnie trafiło do Internetu. Przezabawny widok!

Zdjęcia pochodzą z Splitpics (zrzuty ekranu)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Księżna Diana ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News