Poszła do ślubu w samym bikini! Kreacja tej panny młodej zwali was z nóg

Poszła do ślubu w samym bikini! Kreacja tej panny młodej zwali was z nóg Źródło: .

Ślub, podczas którego para młoda ubrała się w dość nietypowy strój, na długo pozostanie w pamięci internautów. Użytkownicy mediów społecznościowych nie mogli uwierzyć, że panna młoda naprawdę podczas tak ważnej uroczystości postanowiła włożyć na siebie jedynie koronkowe i rozbudzające wyobraźnię bikini.

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, podczas którego zazwyczaj chcemy pokazać się gościom w strojach dobranych do tej chwili niebywale starannie. Zazwyczaj już wiele miesięcy przed ceremonią panna młoda w towarzystwie swoich druhen wybiera wymyślną suknię ślubną, a pan młody umawia się z krawcem, który szyje dla niego garnitur dopasowany idealnie do jego sylwetki.

Pewna para postanowiła jednak zrezygnować z tego typu "niepotrzebnych" zabiegów, które tylko marnują cenny czas. W końcu ślub razem z weselem trwają zaledwie kilka godzin. Po co więc się tak męczyć? Czy to jest tego warte? Ważniejsze jest przecież to, co będzie działo się po tej wspaniałej uroczystości, czyli lata wspólnie spędzonego życia w szczęściu i dostatku.

Z tego też powodu przyszli małżonkowie wpadli na dość szalony pomysł. Oboje ubrali się w stroje, które były dla nich najwygodniejsze. Panna młoda postanowiła przy tym dodatkowo zaszokować setki internautów. Włożyła na siebie seksowne bikini, które rozbudziło zmysły tysięcy użytkowników.

Ślub, podczas którego panna młoda włożyła na siebie skąpe bikini

Panna młoda, która postanowiła wyjść za jednego z amerykańskich farmerów, zrezygnowała z przepięknej i bardzo drogiej sukni ślubnej. Wolała podczas jednej z ważniejszych ceremonii swojego życia włożyć strój uznawany powszechnie za erotyczny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciekawa jest także kreacja pana młodego, który towarzyszył swojej wybrance w... ogrodniczkach. Zdecydowanie nie jest więc to stylizacja godna tej rangi uroczystości.

Internauci byli naprawdę wyjątkowo rozbawieni całą sytuacją. Tak komentowali fotografie.

 - No, no. Panna młoda nie musi się przebierać na noc poślubną. Wystarczy, że pozostanie w "sukni ślubnej" - śmieje się internauta.

 - To ktoś im udzielił ślubu? Przecież żaden ksiądz nie zgodziłby się na taki strój panny młodej - uważa ktoś inny.

 - Ona chyba zwariowała. Przecież będzie ten dzień wspominała do końca życia. Jak dojrzeje to będzie się wstydziła, że na ślubie paradowała z gołym tyłkiem. Poza tym pomyślcie tylko, jak zareagują na to jej własne dzieci - komentuje zmartwiona kobieta.

Fot. screen shot z Facebook / John Snipes

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  4. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  5. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!
  6. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News