Królowa piękności 15 lat czekała na ślub ze swoją miłością. Wzruszające

Królowa piękności 15 lat czekała na ślub ze swoją miłością. Wzruszające Źródło: fot. pixino.com

Ślub dla wielu osób jest najwspanialszym dniem w życiu. Poniższa historia udowadnia, że na ten dzień czasami warto czekać nawet długie lata. Królowej piękności zajęło 15 lat, aby związać się ze swoją prawdziwą miłością.

Ślub dla niektórych jest tylko formalnością, jednak znacząca większość ludzi bardzo mocno przeżywa tę magiczną chwilę. W końcu jest to kluczowy moment w przypadku wielu związków, które od tej pory stają się już rodziną. Jednak jak długo można czekać na ten wyjątkowy dzień? Wygląda na to, że naprawdę długo. Poniższa historia pokazuje, że bez wątpienia warto jest wykazać się odrobiną cierpliwości.

Ślub jak z bajki po 15 latach

W wielu związkach to właśnie panie przykładają większą uwagę, jeżeli chodzi o formalizację związku. Niestety, panowie często wciąż zachowują się jak duże dzieci i odwlekają decyzję o ślubie, co oczywiście nie oznacza, że nie kochają swoich partnerek. Historia tej pary bez wątpienia mogłaby stać się podstawą do niejednego filmowego romansu. Verna i Vida poznały się będąc jeszcze w szkole i już wtedy dziewczyny po cichu się w sobie podkochiwały. Jednak w pewnym momencie ich losy się rozeszły na długie lata. Verna została finansistką, a jej ukochana Vida królową piękności. Obie pochodzą z Filipin, które są bardzo tolerancyjnym krajem jeżeli chodzi o społeczeństwo LGBT, ale śluby jednopłciowe nadal nie są tam możliwe. Ich wspólna historia rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy chodziły do szkoły. Pomiędzy kochankami jest rok różnicy, ale im to nie przeszkadza, nawet w najmniejszym stopniu. Kobiety ponownie spotkały się po 15 latach na imprezie w New Port Beach w Kalifornii. To właśnie tam przeprowadziła się Verna. Co więcej, ich losy połączyła wspólna znajoma.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Po 15 latach niezapomnianych doświadczeń, przeszłych kochanków, złamanych serc i małych sukcesów, Verna i ja znowu się spotkałyśmy... To było dziwne i ekscytujące, albowiem po tych wszystkich latach... wciąż się w niej podkochiwałam - wyznaje Vida. Początkowo spotykały się na odległość, ale Verna w końcu postanowiła wrócić do rodzimych Filipin, gdzie czekała na nią Vida. Kobiety zaręczyły się w grudniu 2017 roku, a ich ślub odbył się już rok później. Niestety, nie mógł odbyć się w ich ojczyźnie, ale na uroczystości, która miała miejsce w Kalifornii nie zabrakło zarówno rodziny, jak i przyjaciół.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  2. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  3. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  4. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Queer
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News