Pozwoliła pedofilowi, by wykorzystywał jej córki. W zamian za to Daniel obiecał jej ślub

Pozwoliła pedofilowi, by wykorzystywał jej córki. W zamian za to Daniel obiecał jej ślub Źródło: youtube.com/Skeirhal Lontriver

Ślub zapoczątkowałby koszmar dziewczynek. Seksualny zwyrodnialec domagał się kontaktów seksualnych z małymi dziećmi. W zamian ofiarował spokojne i udane życie u swojego boku, Co straszne, jedna z kobiet się na to zgodziła.

Ślub Daniela z matką małych dzieci mógł się zakończyć prawdziwą tragedią. Mężczyzna, który na portalach randkowych szukał spełnienia swoich chorych seksualnych żądzy, znalazł chętną, która była mu w stanie oddać swoje córki. Miało to być ceną za zawarcie związku małżeńskiego. Wstrząsający romans tej patologicznej pary przerwała na szczęście policja. 

Ślub miał być dla niej zbawieniem. Jej córki przeżyłyby koszmar

Daniel od dawna odczuwał wielki pociąg seksualny względem osób nieletnich. Mężczyzna, nie wiedząc, w jaki sposób ma zrealizować żądze, zaczął zakładać konta na aplikacjach i portalach randkowych. Żeby znaleźć swoje ofiary, pedofil zaznaczał, że jest zainteresowany byłymi mężatkami z dziećmi, które mogłyby mu służyć jako ofiary jego chorych fascynacji. Bardzo ucieszył się, gdy trafił na profil samotnej matki dwójki dzieci z niemieckiego Chemnitz, która w akcie desperacji była w stanie oddać mu swoje córeczki.

Praktycznie od samego początku kobieta nie zwracała uwagi na fakt, że mężczyzna jest zainteresowany związkiem z nią wyłącznie ze względu na dzieci. Zafascynowana nim, nie brała pod uwagę, że jej ukochany po ślubie będzie znęcał się, gwałcił i wykorzystywał seksualnie podopieczne. Kobieta, rozumiejąc fascynację ukochanego, zaczęła wysyłać mu zdjęcia swoich dziewczynek, zwracając szczególną uwagę na ich narządy rodne. Zboczeniec nie mógł się doczekać, kiedy położy swoje ręce na bezbronnych, małych Niemkach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja zdążyła zainterweniować

Policjanci, którzy znali Daniela przez jego poprzednie przestępstwa na tle pedofilskim, na szczęście byli w stanie dotrzeć do jego korespondencji z zainteresowaną kobietą. Służby czym prędzej wkroczyły do domu zajmowanego przez zboczeńca, zabezpieczyły komputer i w kajdankach odprowadziły go na komisariat.

Podobny los spotkał ostatecznie matkę dziewczynek. Kobieta przyznała, że z desperacji i samotności była w stanie oddać swoje dzieci. Liczyła, że pomimo swojej choroby, mężczyzna zajmie się jej rodziną i nie będzie tak często wykorzystywał jej pociech. Na szczęście do najgorszego ostatecznie nie doszło. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News