Nie spełnili jedynej prośby panny młodej. Wylecieli z wesela z hukiem

Nie spełnili jedynej prośby panny młodej. Wylecieli z wesela z hukiem Źródło: pixabay/timokefoto/

Swój ślub planowali od długiego czasu i chcieli, by wszystko wyszło zgodnie z ich planem. Mieli jedną prośbę do swoich gości, którą wyraźnie zaznaczyli, jednak nie wszyscy się do niej dostosowali. Para młoda zdecydowała się wyprosić swoich gości z przyjęcia.

Ślub powinien być dla każdej pary najpiękniejszym dniem, który zapamiętają do końca życia. Zapewne nikt nie chciałby, aby na jego ślubie czy weselu pojawiły się różnego rodzaju nieprzyjemności, które wprowadziłyby negatywną atmosferę. Niestety ci narzeczeni choć starali się wszystko jak najlepiej zaplanować, nie byli w stanie przewidzieć jednego. Panna młoda nie kryła swojego oburzenia.

Ślub nie był taki, jak sobie wymarzyli  

Pewna para, która już niedługo miała powiedzieć sobie sakramentalne "tak" stanęła przed trudną decyzją. Narzeczeni znaleźli się w kłopotliwej sytuacji, ponieważ zostali w pewien sposób zmuszeni do zaproszenia małżeństwa, za którym nieszczególnie przepadali. Ich decyzja wynikała jedynie z kultury i z faktu, że znali się oni od lat. 

Na swoich zaproszeniach, para wyraźnie zaznaczyła, że nie chcą, by ich goście zabierali ze sobą dzieci zarówno na ślub, jak i na wesele. Szybko okazało się, że wspomniane małżeństwo, nie zamierzało się dostosowywać.

Panna młoda musiała interweniować 

Jak wyznaje kobieta, która tego dnia stawała na ślubnym kobiercu, już w kościele zauważyła pociechy swoich znajomych. Postanowiła jednak przymknąć na to oko stwierdzając, że zapewne chwilę po ceremonii ktoś odbierze dzieci i nie będą one obecne podczas wesela. Niestety już po przybyciu na salę spostrzegła, że małżeństwo nie ma zamiaru "pozbywać się" maluchów. Zdecydowała nie reagować jeszcze przez chwilę, jednak nie była w stanie na dłuższą metę puszczać tego płazem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Świeżo upieczona żona poprosiła organizatora swojego wesela, by ten podszedł do pary i w kulturalny sposób zwrócił im uwagę. Ku jej zaskoczeniu nie zamierzali bawić się bez swoich dzieci. 

- Widziałam z daleka, że się kłócą, więc postanowiłam podejść do nich i mu pomóc... Powtórzyłam, że zaproszenie na ślub i wesele nie dotyczyło dzieci, i że jasno to zaznaczyłam... Wtedy podszedł do nas mój mąż i zaczął dyskutować z mężem tej kobiety – sytuacja zaczęła robić się coraz bardziej napięta - wyznaje kobieta. 

Otwarcie przyznała, że jej nerwy w końcu sięgnęły zenitu i postanowiła wyprosić znajomych z przyjęcia. Para bez słowa dyskusji opuściła lokal. Niezadowolona panna młoda wyjawiła, że po całym zajściu, sytuacja zrobiła się dość niezręczna, a goście nie mówili o niczym innym. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: POPULARNE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News