Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia się rozstali?! Szokujące słowa kobiety, aż trudno uwierzyć

Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia się rozstali?! Szokujące słowa kobiety, aż trudno uwierzyć Źródło: screen/youtube/tvnpl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych formatów emitowanych na terenie naszego kraju w ostatnim czasie. Opinie na jego temat były bardzo podzielone, ostatecznie jednak wielką miłość Anity i Adriana z zapartym tchem śledzili wszyscy. Teraz jednak pojawiły się szokujące doniesienia. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku wzbudzał ogromne kontrowersje i szybko podzielił tysiące Polaków. Wielu ludzi twierdziło, że format ten poważnie podkopuje całą instytucję ślubu i małżeństwa, na co dowodem miało być to, iż tylko jedna z par rzeczywiście zdecydowała się kontynuować swój związek. Anita i Adrian byli małżeństwem, które od początku wzbudziło ogromną sympatię wszystkich widzów. Gołym okiem widać było, iż w ich przypadku udział w programie TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia" był momentem przełomowym. Wydawało się, że para będzie razem już na zawsze, teraz jednak pojawiły się wstrząsające informacje, a w słowa kobiety aż trudno uwierzyć.

Pierwsze podejrzenia o zerwaniu

Plotka mówiąca o tym, że ulubiona para programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" się rozstała, pojawiły się po poruszającym wpisie Anity, który zamieściła na swoim Instagramie. - Przez bardzo ciężkie zdarzenie w rodzinie postanowiłam na jakiś czas wycofać się z mediów społecznościowych, „wylogować się” i znaleźć czas na refleksje. Jest to bardzo ciężki okres, dlatego tym bardziej docenia się pomoc i wsparcie najbliższych i przyjaciół. [...] 2018 rok był dla mnie pełen wszelkich emocji i zwrotów, niech kolejny niesie wysoko i będzie wart zapamiętania - mogliśmy przeczytać. Fani tłumnie dopytywali czy wpis dotyczy również jej małżeństwa oraz miłości do Adriana. Nikt nie spodziewał się, że za moment nastąpi kolejne szokujące odkrycie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ulubiona para programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" się rozstała?

Anita udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała nową fryzurę, jednak uwaga internautów skupiła się na czymś zupełnie innym. Jej fani zauważyli, iż kobieta nie ma na palcu obrączki. Pojawiły się dziesiątki pytań i spekulacji, zgodnie z którymi para miała się rozstać. W końcu głos postanowiła zabrać sama uczestniczka programu "Ślub od pierwszego małżeństwa", w jej słowa jednak ciężko uwierzyć - okazuje się, że internauci nie przemyśleli tego, iż zdjęcie jest odbiciem w lustrze. - Dziewczyny, to nie ta ręka. Nie jestem wdową i noszę na prawej ręce, a zdjęcie to odbicie lustrzane - wytłumaczyła kobieta. Całe szczęście, że cała afera była wyłącznie wynikiem niedopatrzenia internautów, a związek zakochanych nadal trwa. Ślub od pierwszego wejrzenia Fot. Instagram/anitaczylija ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Paweł Adamowicz nie żyje
  2. 16-latek sprzeciwił się pedofilii w Kościele. Teraz PiS postara się zniszczyć mu życie
  3. Zamachowiec Adamowicza został ZMASAKROWANY. Trafił na SOR
  4. Małgorzata Kożuchowska: syn gwiazdy to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie. Rozpłyniecie się
  5. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie. Piosenkarka wygląda wspaniale
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News