"Ślub od pierwszego wejrzenia": Skandaliczne zachowanie matki, wstyd na całą Polskę

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Skandaliczne zachowanie matki, wstyd na całą Polskę Źródło: https://player.pl/programy-online/slub-od-pierwszego-wejrzenia-odcinki,4625

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny program TVN, który doczekał się już kilku edycji. W towarzystwie kamer, ekspertów, specjalistów od wizerunku dwoje nieznajomych bierze ślub. Emocje towarzyszą nie tylko młodej parze, ale także jej rodzinie, której nierzadko w obecności realizatorów, puszczają nerwy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" miał być rozwiązaniem dla osób, które bez skutku poszukują kompana na życie. Małżeństwa, jakie na oczach widzów zawierają dwie nieznajome osoby, często nie są w stanie przetrwać kilku tygodni. TVN jednak nie rezygnuje z produkcji, a ta zdobywa wciąż nowych fanów. Wczorajszy odcinek wywołał burzę przez matkę Agaty, która w tym niezwykłym dniu, nie złożyła życzeń swojej córce.

Burza po emisji odcinka. Co się stało w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Maciej i Agata stanęli na ślubnym kobiercu. Od początku udział w programie krytykowała matka panny młodej. Gdy nadszedł wielki dzień, kobieta nie wytrzymała do końca ceremonii i finalnie, nie złożyła nawet życzeń swojej córce. Wielu fanów programu zauważa, że Agata jest dorosła i jej matka powinna akceptować jej decyzje. Czy mają rację? - Można nie mieć przyjaciół znajomych... Ale wsparcia ze strony matki? Zrozumienia? Akceptacji? - czytamy w jednym z komentarzy. - Naprawdę nie spodziewałam się takiej reakcji matki. Żal mi dziewczyny tylko, bo mama zamiast ją wesprzeć użala się nas sobą i zachowuje jak dziecko. Powodzenia dla Was! - pojawia się dalej. Pomimo kontrowersji, które pojawiły się po zachowaniu matki, jej świeżo upieczony mąż okazał kobiecie wiele wsparcia. Cały czas czuwał przy zagubionej Agacie. Zdaniem wielu, para ma szansę na powodzenie i wytrwanie w decyzji o wspólnej przyszłości. Panna młoda jednak od początku była sceptycznie nastawiona do mężczyzny. Wyobrażała go sobie jako bruneta, o niebieskich oczach. Eksperci jednak sparowali dwoje, mając na uwadze niezwykłą zgodność charakterów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Eksperci wiedzą lepiej

"Ślub od pierwszego wejrzenia" realizowany jest w Polsce od 2016 roku. Na oczach widzów i w towarzystwie specjalistów, pary decydują się na ślub. Parowani są z pomocą algorytmów, które przygotowują eksperci. Zadając pytania i śledząc dotychczasowe życie prywatne i zawodowe, później poszukują zgodności charakterów dwojga. Na samym końcu jednak spełniają założenia o wyglądzie, co jest jednym z najtrudniejszych egzaminów dla przyszłej pary młodej. W trzecim sezonie programu udział biorą trzy pary. O sukcesie ich decyzji świadczyć będą najbliższe tygodnie. Zdaniem fanów nie mają większych szans na powodzenie. Jednak, jak pokazały poprzednie lata, wszystko może się zdarzyć.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzowie DDTVN jej nie poznali. Co za przemiana!
  2. Mocne starcie w Dzień Dobry TVN! Ostra wymiana zdań
  3. Kultowa aktorka TVP i Polsatu zdradziła szczegóły swojej walki z rakiem. "Dostałam 3 miesiące"
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News