ślub od pierwszego wejrzenia
fot.youtube.com/tvn
Mateusz Wysokiński - 12 Grudnia 2018

Światło dzienne ujrzały nieznane fakty o Anicie ze Ślubu od pierwszego wejrzenia! WOW

Ślub od pierwszego wejrzenia był w tej edycji wyjątkowo widowiskowy, ale tylko jednemu małżeństwu udało się stworzyć z sobą trwałą relację. Jak się okazuje, Anita, która poznała w programie męża, już od paru lat przewijała się w programach telewizji TVN i Polsat. Jakie tajemnice skrywała przed telewidzami kobieta?

Ślub od pierwszego wejrzenia to bez wątpienia jeden z budzących większe emocje programów telewizji TVN. Show, w którym przypadkowi, dobierani przez psychologów ludzie stają na ślubnym kobiercu, zawsze będzie budzić kontrowersje. Pary, które biorą ślub na potrzeby programu najczęściej się rozwodzą i są bardzo rozczarowane swoim uczestnictwem w serii. Czasem jednak zdarzają się wyjątki i specjalistom uda się dobrać związek tak, aby był pełen miłości. Ostatnia edycja programu złączyła na stałe Anitę i Adriana. Przedsiębiorca ze Szczecina okazał się idealnym partnerem dla tancerki, która, jak się okazuje, gościła już wcześniej na ekranach telewizyjnych.

Ślub od pierwszego wejrzenia. Sekrety Anity wychodzą na światło dzienne.

Dziennikarze portali plotkarskich dotarli do informacji, które przedtem nie były znane telewidzom TVN. Tancerka znana z programu stacji w przeszłości była także miss. Kobieta w 2010 roku wygrała wybory Miss Małopolski 2010, czym zyskała sobie szansę startu w najbardziej prestiżowych wyborach piękności w Polsce - Miss Polonia. Niestety, ale przed wymarzoną karierą Anity w modelingu stanął jej wzrost, który okazał się wielką przeszkodą w realizacji celu. Na szczęście, kobieta niebawem odnalazła nową pasję, tą okazał się taniec, którym zaczęła zajmować się zawodowo. Hobby doprowadziło ją nawet do siedzib telewizji TVN i Polsat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan MarkleMeghan Markle w ogóle się tym nie chwaliła! Jej ukryte talenty imponująCzytaj dalej

To nie był pierwszy raz w telewizji

Pomimo tego, że Ślub od Pierwszego Wejrzenia jest programem telewizji TVN, to Anita nie chwaliła się, że już poprzednio próbowała podbić serca widzów. Kilka lat temu kobieta stanęła przed castingiem do You Can Dance, jednak nie przypadła do gustu jurorów. Ten występ nie złamał jednak dużych ambicji kobiety, która spróbowała raz jeszcze, tym razem u konkurencji. W show Polsatu o nazwie Polish Got To Dance próbowała wystąpić z grupą znajomych. Sukcesu jednak znowu nie było i mieszkanka Krakowa na kilka lat postanowiła nie pokazywać się w mediach. Ostatni raz, kiedy zdecydowała się na współpracę z telewizją okazał się jednak wielkim sukcesem i kobieta znalazła swojego wymarzonego męża.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maryla Rodowicz wbiła nóż w serce TVP! Po tym, co zrobiła się nie pozbierają
  2. Oscary 2019 właśnie straciły prowadzącego! Skandal tuż przed ceremonią
  3. Monika Zamachowska nie mogła się tego spodziewać! Sprawy męża mocno ją zaskoczyły
  4. Chanel zrezygnowało z futer i egzotycznych skór. Triumf obrońców zwierząt
  5. Uwielbiana polska piosenkarka jest w strasznym stanie. Jej bliscy błagają o pomoc
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News