Fani show TVN prawie dostali zawału! Szokujące nagranie zwaliło ich z nóg

Fani show TVN prawie dostali zawału! Szokujące nagranie zwaliło ich z nóg Źródło: Fot. screenshot TVN

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który potrafi wzbudzić w telewidzach wiele emocji. Zwłaszcza, jeśli mowa o ulubionych bohaterach tegorocznej edycji, czyli o Anicie i Adrianie. Mężczyzna wrzucił do sieci film, w którym opowiada o ciężkich chwilach jakie przechodzi ich związek, a także o niedopasowaniu w ważnych, życiowych kwestiach.

Ślub od pierwszego wejrzenia ma swoich wiernych fanów, którzy śledzą każde, najmniejsze nawet poczynania uczestników programu. Nic więc dziwnego, że gdy do sieci wyciekł zaskakujący film autorstwa Adriana, w jedną chwilę stał on się hitem Internetu. Nastąpiła jedna, wielka konsternacja.

Ślub od pierwszego wejrzenia. Anita i Adrian mają różne podejście do poważnych spraw

W Internecie pojawił się film, na którym Adrian opowiadał o poważnym kryzysie w związku z Anitą. Mówił między innymi o ich różnych poglądach na ważne, życiowe kwestie. Wytłumaczył również, że oboje próbowali ratować tę sytuację korzystając z pomocy psychologa. - Do wczoraj wszystko wydawało się, że może być fajnie, pięknie... Że początek tej znajomości, podróż poślubna, pobyt u mnie, że to wszystko daje potencjał temu związkowi. No i idąc za radami eksperta... podjęliśmy próby rozmów na poważniejsze tematy. Okazało się, że różnimy się tak znacząco, jeśli chodzi o poważne sprawy... - rozpoczął swój wywód Adrian. Na szczęście, wszystko okazało się być jedynie żartem. Na sam koniec filmiku wyskoczyła uśmiechnięta Anita, która ujawniła całą prawdę. Wiele osób poczuło ulgę.

Fani prawie dostali zawału, czyli reakcja widzów

Po krótkich wyjaśnieniach fani programu odetchnęli z ogromną ulgą. Adrian jest naprawdę świetnym aktorem, bowiem jego poważna mina przekonała wiele osób. Gdy wszystko okazało się być zwykłym żartem, miłośnikom "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spadł kamień z serca. Niektórzy zdobyli się nawet na dość... osobiste i nieco gastryczne wyznania. - Adrian, Ty żartownisiu, prawie się zesraliśmy - napisał pod filmem jeden z wystraszonych fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Adrian nabrał nas wszystkich takim komentarzem... świetna para, życzę aby byli szczęśliwi już na stałe i do końca - napisała inna internautka. - Ej, przestraszyłam się! Chciałam wyłączyć tv!!! Dobrze, że tego nie zrobiłam - wyznała kolejna osoba. Wśród komentarzy pojawił się również jeden szczególny. Jedna z komentatorek wyznała, że widziała Anitę z obrączką na palcu. - Ja dziś widziałam panią Anitę w tramwaju w Krakowie i miała obrączkę na palcu, więc chyba małżeństwo przetrwało ten czas - wyjawiła pani Monika. Wszystko więc wskazuje na to, że para przetrwała próbę czasu i nie planuje brać rozwodu. Pozostaje jedynie trzymać kciuki za to, aby tak pozostało.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ciężarna gwiazda Rodzinki.pl boi się porodu. Przerażające scenariusze!
  2. Paździochowa z Kiepskich prywatnie ma MAKABRYCZNE zainteresowanie. Przeraziła nawet nas!
  3. Skandal w Ślubie od pierwszego wejrzenia! Uczestnik zachował się karygodnie
  4. Gwiazdy disco polo staną przed sądem za ten występ! Nie takiej kariery się spodziewały
  5. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
Następny artykuł