Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" prosiła fanów o pomoc. Tuż przed porodem stało się coś potwornego

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" prosiła fanów o pomoc. Tuż przed porodem stało się coś potwornego Źródło: screen/YouTube/tvnpl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" nie był dla Anity i Adriana jedynie eksperymentem. Para dziś spodziewa się dziecka, jednak w ich życiu nie zawsze jest kolorowo. Tuż przed rozwiązaniem wydarzyło się coś, czego zupełnie się nie spodziewali.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najodważniejszych eksperymentów stacji TVN. Zgodnie z obowiązującą formułą programu, pary są dobierane na podstawie cech psychologicznych i mają okazję poznać się dopiero przed ślubem, w Urzędzie Stanu Cywilnego. W bardzo wielu przypadkach doświadczenie nie zakończyło się trwałym związkiem, jednak Anita i Adrian okazali się sobie pisani.

Kiedy Anita w sukni ślubnej przyjechała pod Urząd Stanu Cywilnego, była przerażona, że samochód jej przyszłego męża ma szczecińskie rejestracje. Kobieta nie dopuszczała do siebie myśli, że małżeństwo będzie wiązało się z przeprowadzką. Jednak bardzo szybko okazało się, że para znalazła wspólny język i stopniowo zaczęła pokonywać wszelkie przeszkody.

Anita z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" musiała prosić o pomoc. Para nie miała dachu nad głową

Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" bardzo szybko stali się ulubieńcami publiczności. To właśnie oni, jako jedni z nielicznych uczestników, zdecydowali się na kontynuowanie związku i są dziś bardzo szczęśliwym małżeństwem. Już wkrótce zostaną rodzicami. Jednak tuż przed tym radosnym wydarzeniem spotkał ich ogromny dramat.

Para miała właśnie rozpoczynać przeprowadzkę. Jednak w ostatniej chwili właścicielka, od której mieli wynajmować lokum, rozmyśliła się. O całej sytuacji poinformował Adrian na swoim profilu na Instagramie. Kobieta i jej mąż zwrócili się o pomoc do swoich fanów:

- Nie rozumiem w tym momencie ludzkich zachowań. Pani napisała wiadomość, że nie dojdzie do wynajmu. Cały dzień próbuję się do niej bezskutecznie dodzwonić, piszę SMS-y. Tak zwyczajnie jesteśmy w d**ie. Staramy się znaleźć nowe mieszkanie. Małe, żebyśmy mogli tam trzymać swoje rzeczy i przyjechać na kilka dni - napisał Adrian.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Reakcja fanów była błyskawiczna. Nowe lokum udało się znaleźć w ciągu 24 godzin

Na reakcję fanów gwiazdy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie musiały długo czekać. Internauci okazali się bardzo aktywni i w krótkim czasie pomogli parze znaleźć nowe lokum w Krakowie. Anita poinformowała o całej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych:

- Kochani! Naprawdę mamy ogromne szczęście! Dzięki waszemu zaangażowaniu i ogromnej pomocy udało nam się w 24h znaleźć piękny kącik, do którego będziemy mogli przyjeżdżać i odwiedzać Kraków! - dziękowała swoim fanom celebrytka. 

Anita i Adrian są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych par programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od momentu rozpoczęcia emisji zyskali całkiem spore grono fanów. Internauci zostali zaangażowani między innymi w wybieranie imienia dla dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

źródło: Pomponik

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News