To się skończy tragedią. Wielka afera wokół "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

To się skończy tragedią. Wielka afera wokół "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Źródło: screen/youtube/tvnpl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych produkcji TVN. Program od samego początku wzbudza ogromne emocje i szybko zgromadził wokół siebie równie liczne grono fanów, co przeciwników. Teraz jednak doszło do ogromnej afery, która może się naprawdę źle skończyć.  

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest jednym z najnowszych programów TVN, który emitowany jest w Polsce zaledwie od dwóch lat. Cały pomysł na show to dwójka małżonków, która poznaje się chwilę przed sakramentalnym "tak", a następnie przez kilka tygodni musi ze sobą żyć, by ostatecznie zadecydować, czy chce ze sobą zostać do końca życia. Program już od pierwszego odcinka wzbudzał ogromne kontrowersje - część osób twierdziła, że to genialny sposób na wydobycie spontanicznych i autentycznych reakcji ludzi przed kamerami, inni jednak otwarcie mówili o zabawie uczuciami i pogardzeniu instytucją ślubu. Jakby tego było mało, na samo zakończenie sezonu doszło do kolejnego zaskakującego skandalu, w który nie mogą uwierzyć widzowie.

Afera w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Oprócz kontrowersji wokół samego tematu ślubu, który w programie traktowany jest bez zwyczajowego patosu, pojawiają się również liczne głosy oburzenia skupione na samych uczestnikach. Oczywiście w sam pomysł wpisane są gwałtowne i nieprzewidywalne reakcje młodej pary, czasem jednak posuwają się oni za daleko. Dopiero co wyemitowany został ostatni odcinek show, a głosy oburzonych fanów zalewają media społecznościowe. Wszyscy są zbulwersowani tym, że walczący o względy Agaty Maciek ostatecznie się poddał i odpuścił. Po tej deklaracji to kobieta zaczęła wspominać, że chciałaby kontynuować małżeństwo, jednak on już nie dał się przekonać. Jedyne, co mógł zaproponować, to dalsze życie "na kocią łapę".

Internauci są wściekli, linczują Maćka

Takie zachowanie mężczyzny, a zwłaszcza jego propozycja wstrząsnęły fanami i wywołały ogromną aferę w mediach społecznościowych. - Na cholerę szedł do tego programu. Chyba dla lansu. Bo na pewno nie dorósł do małżeństwa. Śmiem twierdzić, że nawet i do związku - napisał internauta. - Maciek to potrzebuje mamusi a nie żony. Duży dzieciak - dodała kolejna osoba.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Agata zachowała się naprawdę dorośle, natomiast Maciej... No cóż, po prostu tchórz, który boi się związków. Wszystko fajnie jak nie trzeba podejmować decyzji, ale jak już trzeba, to lepiej się wycofać. Prawdziwy mężczyzna wie, czego chce - podsumowano. Twórcy z pewnością od samego początku liczyli się z licznymi aferami i kontrowersjami, które będą wybuchać wokół specyficznego show, jakiego w naszym kraju jeszcze nie było. Ciężko uwierzyć jednak w to, że nie przewidzieli sytuacji, w której takie sytuacje na ekranie mogą się w końcu źle skończyć, a widzowie całkiem odsuną się od produkcji.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  3. Cała Polska śmieje się z syna Beaty Szydło. Okrutny atak
  4. Robert Janowski mógł zjeść zwykłą kolację. A zrobił coś CUDOWNEGO
  5. Dramat Górniak. Po tym co przeżyła, już nigdy się nie odda mężczyźnie!
Następny artykuł